Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen visszatérő...

Rendszeresen visszatérő bakteriális vaginózis (BV) fehéres folyás, kellemetlen érzés és kellemetlen szag, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Először kipróbáltam nődoki tanácsára a lactofeel-t ami lényegében tejsav, lefekvés előtt használtam, de reggel mikor felkeltem úgy vettem észre h a jórésze már ki is ürült. most a gynophillus hüvelykapszulákat használom napi kétszer, de ugyanaz a helyzet, ahogy észreveszem az összes ki is jön, és mintha csak még erősebb és kellemetlenebb szaga lenne, annak ellenére hogy a tájékoztatóra az van ráírva, hogy "szagtalan és nem szennyez"-.- tulajdonképpen amikor gombás fertőzésem volt a hüvelykúpokkal is ugyanez volt a helyzet, szinte ahogy feltettem, úgy ki is jött, de biztos vagyok benne, hogy jól és elég mélyre helyeztem fel... most olvastam a tejsavas irrigálásról is, de nem értem, hogy az mitől jobb, mint például a lactofeel ami lényegében tejsav volt, és 7 napon át elárasztotta a hüvelyemetXD azonkívűl pedig fogalmam sincs hogy ez az irrigálás dolog hogy működik, miféle tejsavas izét kéne megvennem amit fel kell oldani meg stb. légyszi segítsetek

2012. dec. 17. 22:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy szinte biztos, hogy nincs fertőzésem, mert a nődoki kb két hónapja v 3 vett kenetet és nem tenyészett ki semmi, és most is ugyanolyan a folyásom mint akkor, eltekintve persze az ürülő kapszulától, meg nem akarok kipróbálni minden hónapban másik gyógyszert és minden hónapban kidobni egy csomó pénzt fölöslegesen ha egyszer semmi eredménye sincs, másrészt meg leszögezem hogy amíg nincs hüvelyrákom addig nem megyek vissza a nődokihoz mert nem is vett komolyan meg amúgy is elég rossz tapaszalatokat szereztem és tulajdonképp a végső problémámon nem segített, semmi többet nem is tehet minthogy kenetlevétel és egy nap alatt vagy kitenyészik belőle valami vagy sem, és ha van is gond akkoris leszarja ha nem tenyészett ki semmi, például hüvelygyulladás is elég esélyes nálam szerintem mert minden hónapban változó ahogy észélelem az ottani dolgokat, de hogy valami nincs rendben az fix... szóval az orvosokban már nem bízok
2012. dec. 17. 22:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Még annyival kiegészíteném, hogy szinte biztos, hogy nincs fertőzésem"


A bakteriális vaginózis az egy fertőzés.

Benne van a nevében is, hogy bakteriális.


Gyógyszert nem kaptál rá?

Kliont vagy Tinidazole-t? Dalacin hüvelykrémet?

Ezek kellenének rá, nem Lactofeel...

2012. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj egy normális orvoshoz, aki nem csak a borítékot lesi, hanem törődik is Veled!
2012. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem kaptam rá semmi ilyesmit, de anno amikor voltam nála egy éve akkor kaptam antibiotikumot augmentint szedtem egy hétig, előtte viszont rögtön felírta a klion d 100at csakhogy utána derült ki hogy baci is van és akkor jött az augmentin, utána meg a canesten
2012. dec. 18. 07:05
 5/13 A kérdező kommentje:
mivel vény nélküli gyógyszerre van szükségem, lehet, hogy a betadin hüvelykúp megoldaná a problémát, ha utána használok valami gynophillust?
2012. dec. 18. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
A 06:44-es vagyok. Menj egy másik nőgyógyászhoz!!!
2012. dec. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik nődokihoz és írass fel vele kliont vagy supplint, tök mindegy, csak szájon át bevehető gyógyszered is legyen! Az emg, hogy kifolynak a kúpok, teljesen természetes!!! A vivőanyag minek szívódna fel? A hatóanyag már megtette éjszaka.
2012. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vény nélküli szer szart se fog érni.
2012. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szájon át behető gyógyszernek jó az augmentin? csakmert az még van itthon, bár egy gyengébb hatású azthiszem
2012. dec. 18. 08:24
 10/13 A kérdező kommentje:
mondjuk most találtam itthon tinidazolet meg dalacin c kapszulákat is csak már régiek
2012. dec. 18. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!