Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Penicilin származék mellék...

Penicilin származék mellék hatása lenne?

Figyelt kérdés
A fogorvosom Amoxicilint írt fel nekem utókezelésre és most késik 1 hete a menstruációm. Igazából én voltam a buta, hogy nem olvastam el a tájékoztatót, de már nagyon sokszor írta fel nekem a doki ezt a gyógyszert, de eddig soha semilyen problémám nem volt ezzel, nőgyógyászhoz majd csak januárban tudok menni, hamarabbra a magán rendelőben sincs hely. Tesztet már csináltam, nem is egyet, mindegyik negatív lett. Esetleg valakinek penicilin származék miatt késett már a menstruációja? Befolyásolhatja ez egyáltalán? Nem gondolkodtunk még a gyerek témán a párommal mert én még be akarom fejezni az egyetemet, és még kevesebb mint egy év munka viszonyom van....
2012. dec. 22. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a fő kérdés, hogy védekeztetek-e? Tablettát szedsz??
2012. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen vedekezünk, fogamzasgatlo tablettat szedek. Miutan kesett akkor olvastam el a tajekoztatot amire ra volt irva, hogy mas gyogyszerek hatekonysagat csökkentheti... Igen tudom, hogy buta voltam hamarabb kellett volna... De ez mar igy veszett... Ma reggel megcsinaltam az ötödik tesztet, de negativ lett ismet. Viszont meg mindig semmi jele sincs, hogy megjönne a menstruaciom. En viszont januarig megörülök, a parom detto... Nem mintha nagy gondot jelentene akar most is egy gyerek, de nem szeretnek csak csaladira szülni...
2012. dec. 23. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha 5 teszt negatív, akkor nem vagy terhes.

De azért máskor jobban figyelj oda...

2012. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!