Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Klion tabletta fertőzésre...

A Klion tabletta fertőzésre penicilin származék?

Figyelt kérdés

Penicilin érzékeny vagyok és nem tudtam hogy ez antibiotikumnak számít, így amikor a nőgyógyászom felírta nem kérdeztem meg.

Valaki tudja esetleg?

Előre is köszönöm!


2009. máj. 15. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A Klion hatóanyaga metronidazol. [link]

És ezek vannak még benne: [link]

De mielőtt egy névtelen oldalon írt info alapján bevennéd, inkább várd ki a hétfőt, és hívd fel az orvost, az a tuti.

2009. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

az elso valaszado jol tudja, nem penicilinszarmazek, azok huvelyben hasznalhato formaban nem leteznek.

a Klion nem tipikus antibiotikum, bar hatasa hasonlo, fertozes elleni szer. ket hatoanyaga van, a metronidazol (antibiotikus hatasa van, bakterialis es trichomonas okozta fertozeseket gyogyitja) es a mikonazol (antimikotikum, tehat gomba okozta problemakra), ezert a klion osszetett hatasu.

2009. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!