Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 napja volt először barna...

Icipicibabóca kérdése:

30 napja volt először barna folyásom 3 napig tartott majd elmúlt. Most megint van de nincs meg a menszeszem. Azt mondák ez biztos a mentruáció előjele de egyik barátnőmnek sem volt ilyen mielőtt megjött nekik. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem előjel.Ez már a menstruációd.A barna folyás nem más,mint alvadt vér.
2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nekem akkor már ilyen lesz a menstruációm? és miért nem olyan sok? meddig tart ez a barna és mikor válik vérré?
2012. dec. 22. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső nagyon gyenge volt,szintén 3 napig tartott.A második csak egy napos volt.A következőnél már felerősödött a vérzés,és azóta mindig 6 napos.Szerintem nálad is hasonlóképpen lesz.

Mikor megjön,nekem az első nap barna folyásom van,aztán vált át vérre

17/L

2012. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen a válaszod!:))
2012. dec. 22. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan rendes vér lesz. Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem az első full erős volt és 8 napig tartott. ehhez képest a második CSAK barna és még így is 6 napos volt!


attól még hogy a barátnőidnek nem olyan volt,neked mért nem lehetne ilyen? nem robotok vagyunk hogy mindenkinek ugyanolyan legyen. valakinek egyből vér jön,másnak csak barna,megint másnak egy nap barna,egy nap vér. teljesen normális.

2012. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!