Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet HIV? Úgy félek.

Ez lehet HIV? Úgy félek.

Figyelt kérdés

Először is légyszíves ne ítéljetek el, én már elítéltem magamat. Legközelebb nagyon fogok vigyázni, soha többet nem kerülök ilyen helyzetbe.

2 hete egy buliban orálisan kielégítettem egy fiút óvszer nélkül. Utánanéztem a tüneteknek, lehet láz, izomfájdalom, kiütések, végtagfájás, hányinger, hasmenés, de van, hogy semmi. Ma egy kicsit gyengének érzem magam, egy-két helyen izomlázszerűséget érzek. Tegnap este felfúvódott a gyomrom és volt egy kis hányingerem meg nagyon fáradtnak éreztem magamat, fél kilenckor lefeküdtem. De ez simán lehetett a tojástól, ami vacsorára ettem, nem mindig bírja a gyomrom. A gyengeség lehet attól, hogy másfél hónapja napi 5-6 órát alszom maximum és elég sok stressz ért, ráadásul egy szabadnapom van csak egy héten. Az izomfájdalom lehet attól, hogy fizikai munkát végeztem aznap, bár nem éreztem megterhelőnek. A csípőmön pár napja kijött egy pattanás, kb egy cm. De a HIV kiütések szerintem nem ilyenek, bár ez nem teljesen egyértelmű számomra a netes leírások alapján. Egyébként a szobatársam lázas beteg, simán elkaphattam tőle valamit. Meg az is lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, amikor először használtam tampont, akkor is elhitettem magammal, hogy menstruációs TSS em van és elég rosszul voltam. Olvastam, hogy a vírus már 2 hét után kimutatható modern módszerekkel, ezért ma reggel elmentem a dokihoz, de eredmény csak 3 hét múlva lesz. Külföldön vagyok, itt így szokás. Addig marad a rettegés. Amúgy nagyon enyhék a tüneteim, más körülmények között fel sem tűnne, bevennék egy c vitamint megelőzésképpen és mennék a dolgomra. Csakhogy most rettegek. Annyira hülye voltam, egy tíz évesnek több esze van, mint nekem.:(


2012. dec. 24. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Lényeg, hogy elmentél szűrésre, most hiába írok én innen bármit, ki kell bírnod ezt a 3 hetet.
2012. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem biztos hogy nem vagy beteg, orális szex által csak akkor lehet elkapni ha van a szádban egy kis seb, amin át a véráramba jut az ondóból a vírus.. Ha lefeküdtél volna vele óvszer nélkül akkor érthetőbb lenne az aggódalom, de így szerintem biztos hogy nem vagy az. Próbálj megnyugodni, három hétig szét fogod magad izgulni. Nem lesz semmi baj, kitartás!!
2012. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy így kicsi az esélye, de honnan tudjam, hogy akkor nem volt seb a számban? Néha szoktam rágni az ajkaimat, ha ideges vagyok.
2012. dec. 24. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
"A tünetek általában egy-két héten belül nyomtalanul elmúlnak. Ha egyáltalán jelentkeznek ezek a tünetek, akkor rendszerint nagyon enyhék, sokszor észrevehetetlenek. Ugyanakkor előfordul az is, hogy a tünetek súlyosabbak, sőt akár orvost is kell hívni miattuk. "
2012. dec. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja kihagytam hogy elmúlnak de csak azt jelenti hogy évekig tünetmentes lesz ...
2012. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy lehetséges, hogy a pánik okozza a tüneteimet és igazából semmi bajom?
2012. dec. 24. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg csak szimplán hipochonder vagy. inkább azt kéne kivizsgáltatni.


ha a srác hiv-es lenne,akkor azért lett volna annyi esze hogy nem engedi az orális szexet.

2012. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oralis szex-szel jóval kevesebb az esély.meg azert n hidd már h mindenki HIV fertözött.meg attol is függ h milyen stádiumban van.a gyóyszerekkel le tudjak ugys csökkenteni h nem fertöz.a betegéget meg bebeszéled magadnak.
2012. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!