Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek. Fél év után okozhat...

Félek. Fél év után okozhat komoly problémát egy elvileg kikezelt méhnyakgyulladás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
4 hónapja kiderült,hogy méhnyak gyulladásom van,amire kaptam hüvelykúpot és antibiotikumot,amit a páromnak is szednie kellett. De nem mondta a nőgyógyászom,hogy kell-e ezzel kontrollra visszamennem vagy nem,nekem meg ki is ment a fejemből,mert ezer más dologra koncentráltam. Egy hónapja mentem fogamzásgátlót iratni,de akkor sem vizsgált meg,nekem meg nem volt eszembe szólni. Február elején kell mennem újra gyógyszert iratni és rákszűrésre,mert nekem fél évente javallott,ugyanis volt már conizátiom, P3-as cytológia miatt. Lehet addigra valami komoly következménye annak,hogy nem volt kontroll vizsgálat? Sajnos,ha időpontot kérek,akkoris csak kb februárra kapok,tehát ugyanott vagyok,és mivel semmi panaszom nincs,így a háziorvos sem adna beutalót,ha kérnék.Nagyon félek,pont azért,mert egyszer már műtöttek és rettegek attól,hogy újra meg kell műteni,vagy,hogy rákos leszek.Lehet csak túlaggódom,de nektek mi a véleményetek?

2012. dec. 1. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ennyire félsz, akkor én inkább áldoznék rá annyit, hogy egy magándokival megnézetném magam.
2012. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs munkám,így magándokira sem nagyon van pénzem.
2012. dec. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!