Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is volt hányingere az...

Másnak is volt hányingere az első hónapban, mikor elkezdett fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Nem most volt,mikor kezdtem,de valami iszonyat rosszul voltam tőle.Aztán mikor elfogyott az első levél és elkezdtem szedni a másodikat,mintha elvágták volna a hányingert. Olvastam a betegtájékoztatón,hogy ezek "álterhességi" tünetek,de bárkit kérdeztem a környezetemben,senki nem volt rosszul. Mondjuk ennek már 3 éve szóval már rég semmi gondom nincs tőle,csak furcsa volt,hogy más nem érezte rosszul magát az első hónapban csak én!
2012. dec. 25. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én közvetlenül a legelső bogyó után voltam másnap reggel nagyon rosszul. Hányinger, meg minden "földi jó". Bár én sajnos pont antibiotikumot szedtem amikor elkezdtem szedni, lehet ez is belejátszott.
2012. dec. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Levander ***** válasza:

Ez szervezet és fogamzásgátlófüggő.

Nekem hányingerem nincs tőle és egyelőre nem vettem észre, hogy okozna bármilyen tünetet is, vagy változást menzesz idején.

2012. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányingerem nem volt, de az első levél szedése alatt végig pecsételő vérzésem volt. A második levélnél már nem volt semmi probléma. Szerintem is egyénfüggő a dolog, mindenkinek másképp reagál rá a szervezete.
2012. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ivett Eszter válasza:

Szia!

Én is most ezzel "szenvedek".

Most kezdtem, amikor megjött, de utána elkezdtem szédülni, hányingerem lett és görcsöltem.

2017. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!