Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy az orvosok...

Miért van az, hogy az orvosok a clamydia tesztet nem akarják elvégezni? Hogyan tudnám elvégeztetni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet venni dm-ben otthoni tesztet.
2009. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert bonyolult a vizsgálat és drága. Vérből lehet kimutatni és azt is csak speciálisan. Nekem is csak úgy csináltak, hogy a doktornő az ismerős ismerőse volt.. DM-ben Clamydia teszt?? szreintem az előttem szóló a Candida teszttel keveri...
2009. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert drágák a dignosztikai eszközök, reagensek és kevés pénzük van a kórházaknak rendelőknek, így hát akkor teszik meg, ha ők erre utaló jelet vélnek felfedezni.

Addig meg megveheted te is a DM-eset.

27/kórházi dolg.

2009. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
VAN clamydia gyorsteszt a drogériákban, csak eszeveszett drága! Legutóbb azt hiszem 9999 ft volt.
2009. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam az egyik dokit és megkérdezetm tőle mennyibe is kerül egy clamydia teszt. Tavaly még 5000 ft volt. Szerencsére azt mondta ha megakarom csináltatni nála megtehetem. Igen fizetni kell érte, de úgy gondolom, hogy ez az én érdekeimet szolgálja. Még mindig olcsóbb, mint a DM-es teszt.Nagyon KÖSZÖNÖM a hozzászólásokat. Sok segítséget kaptam. Nem is tudtam, hogy ilyet a drogériában is lehet kapni.
2009. aug. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!