Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló előtt milyen...

Fogamzásgátló előtt milyen vizsgálatot szoktak elvégezni?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyászom fogamzásgátlót akart felírni,és mivel még nem szedek illetve nem voltam nőgyógyásznál,írt egy papírt amivel majd el kell mennem.Az a kérdésem,hogy hogyan zajlik a vizsgálat menete,illetve változtat valamin a bőrgyógyász által írt papír?
2011. szept. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

jó esetben vérvétel(trombózishajlamot nézik) és nőgyógyászati vizsgálat


nem jó esetben semmilyen


ha a bőrgyógyász kért vizsgálatot, akkor azt nyilván megcsinálják

2011. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyászati vizsgálat elsőre?:/
2011. szept. 21. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

"változtat valamin a bőrgyógyász által írt papír"

gondolom az a beutaló a nőgyógyászhoz, és azon írja, hogy milyen célból milyen vizsgálatok elvégzését kéri

2011. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az egyik barátnőmet megkérdeztem,mert ő korábban elment és neki csak ultrahangoztak.. de persze mindegyikőjük más..
2011. szept. 21. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:

"nőgyógyászati vizsgálat elsőre?:/"


persze

szerinted ki adja a fogamzásgátlót? a fül-orr-gégész?

2011. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
előző válaszoló..itt arra gondoltam,hogy komolyabban fogja-e venni vagy alaposabb kivizsgálást tesz-e
2011. szept. 21. 15:19
 7/9 A kérdező kommentje:
15:19 na ne mondd.ennyire okos ne legyél.valószínű azért tettem fel a kérdést,mert nem tudom ki írja fel?szerintem érthető volt,hogy mire értettem,tehát légyszíves máshol oszd meg a hatalmas szintű tudásodat,ami ott merül ki,hogy nem a fül-orr gégész írja fel a fogamzásgátlót.lekötelezel.
2011. szept. 21. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

ha normális a doki, akkor bizony megvizsgál...ha szűz vagy még, akkor vagy nem vizsgál meg, vagy esetleg análisan (valószínűtlen a te esetedben, mivel nem gyulladás miatt mész hozzá) vagy UH val


egy alapos nőgyógyászati vizsgálat, ha nincs semmi baj, akkor 5-10 perc, nem órák

2011. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen azt tudom,hogy az a másik verzió..csak abba nem voltam biztos,hogy vizsgálatot is végez.valaki ezt mondta.valaki csak vérvételt.mondjuk nekem igazán mindegy mivel egyik se történt még meg és félek tőlük..:D
2011. szept. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!