Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás tünetei...

Paris hilton kérdése:

Petefészek gyulladás tünetei milyenek?

Figyelt kérdés
2-3 napja kezdett tompán görcsökbe fájni az alhasam,ma pedig már a derekam is reggel bal oldalon most pedig a jobb oldalon.Ezenkívül semmilyen más tünetem nincs se hányinger se erős folyás ami petefészekgyulladásra utalna mert erre gondoltam először hogy felfáztam.
2012. dec. 26. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát felfázással kezdődik,nekem semmi folyás nem volt és húgyúti fertőzésre kezeltek,de a tünetek erősödtek,szúrt a hasam,olyan kő szerű nyomást éreztem,voltam nőorvosnál,de mivel nem volt folyás és tiszta volt a vizelet,azt mondta nincs gond. A tünetek elviselhetetlenné váltak,lázas lettem,a combba és a derékba sugárzott a fájdalom,szúrás,főleg jobb oldalon,a hasam puffadt volt.Magándokihoz mentem,aki ultrahanggal megvizsgált,megállapította a petefészek gyulladást,de már annyira előrehaladott volt,hogy a jobb petefészkem duplájára dagadt és víz volt a hasüregben.Két hét kezelés után jobban vagyok,de még mindig nem az igazi a hasam.Vizsgáltasd meg magad minél hamarabb.
2012. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem inkább egy felszálló húgyúti fertőzés. Először az alhasad fájt a hólyag területe, majd a két húgyvezetéken keresztül a kórokozók feljutottak esetleg a vesemedencéig. A derék fájás miatt gondolom ezt, a vese oda sugároz ki.

A petefészkek inkább a kereszt csont két oldalára illetve azok a kismedencében vannak és ha gyulladásban vannak leginkább össze görnyed az ember lány a fájdalomtól.

Lázad nincs vagy hőemelkedés? Nem vetted észre, hogy többször kellett menned a napokban pisilni, de egy kicsit kevesebb jött mint szokott egy-egy alkalommal?

2012. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat.:) Nem,nincs lázam,pisilni sem voltam többet és nem is csípett pont ezért nem értem mi lehet :/
2012. dec. 26. 23:59
 4/4 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz! :)
2012. dec. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!