Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 napig a barátomnál vagyok,...

9 napig a barátomnál vagyok, de nem tudok elmenni nagy dologra a wc-re. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy, nem tudom mi miatt, és mikor már nagyon kell annyira rosszul vagyok , hogy majdnem összeesek. Nem tud valaki valamilyen megoldást :( Kérlek segítsetek.


17/L


2012. dec. 27. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Gondolj arra, hogy ha ennyi ideig nem kakilsz, annak nagyon komoly következményei lehetnek. A kakilás a világ legtermészetesebb dolga. Minden embernek kell nemtől és kortól függetlenül!!!
2012. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, én is visszatartottam nyaralások alkalmával :S Iszonyatos kín már 2 nap után, puffadtság érzés, hányineger stb :S:S Menj el nyugodtan wcre, és ha zavar a hang meg az ezzel járó dolgok, akkor engedd meg kicsit a csapot (ha van) úgy kevésbé hallani. Amúgy való igaz h teljesen természetes dolog, de kicsit azért mégis ciki na. Nekem is hiába magyarázták h csak nyugodtan meg stb, de kellemetlen. :S
2012. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Első vagyok. Ha nem akarsz kórházba kerülni, akkor ne félj a kakilástól, sem az azzal járó hangoktól! :)
2012. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha erre nem vagy képes, akkor egyszerűen még nem vagy rá érett, hogy ott töltsél kilenc napot. Maradj otthon. Komolyan mondom. Akkor menj oda ennyi időre, ha képes vagy természetesnek érezni ezt a helyzetet.
2012. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Megint az első vagyok. Teljesen igaza van a 4. válaszolónak! Ha nem tudod természetesen kezelni a kakilást, akkor egy éjszakát se tölts a barátodnál!!!
2012. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

És miért nem tudsz elmenni kakilni?? Nincs wc?? vagy a barátod megtiltotta?? Vagy csak azért mert a barátod még sosem élte át az a mondatot hogy "drágám! wc-re mentem. Van egy jó újságod??" Most komolyan. Képes lennél kórházban kikötni és beöntést vállalni vagy rosszabb esetben egy bélcsavarodási műtétet átélni mert olyan ciki szarni a barátodnál?? Biztos vagyok benne hogy a barátod simán lel órákra is kakilni ha kell neki,ő nem csinál ebből gondot, mert tudja ez ugyanolyan normális dolog mint az evés, ivás, alvás stb..

Ha az zavar hogy hanggal jár vagy szaggal, akkor old meg. Húzd le a wc-t mindig amikor éppen pottyantasz. Fúj be légfrissítővel. Ha nincs akkor áldozz fel egy kis parfümöt.

Komolyan mondom nagy butaságra vall ez a fajta gondolkodás.

Én nő létemre ha menni kell akkor megyek.. De nem fogom tönkre tenni az egészségemet mert olyan ciki lenne..

2012. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként... bocsánat h ide nem illő, meg lehet le is leszek pontozva, pedig sajnos tényleg vannak olyan fiúk akik nem tolerálják ha a párjuk nagy WCzik. Példaként, 18 éves voltam, a barátom akkor 20. Ő előttem rutinszerűen fingorászott, nyitott ajtónál kakilt (!). Kíváncsiságból rákérdeztem akkor tőle h milenne ha én csinálnám ugyanezeket? Erre azt mondta h akkor ő dobna, mert egy férfinak szabad így, de egy nőnek nem :D Nahát nekem itt telt be a pohár. Úgyhogy épp emiatt értem meg a kérdezőt, h mitől is tarthat és miért érzi kínosnak... nem feltétlen éretlen...
2012. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Barátom tolerálja ... sőt... azt mondta nyugodtan menjek őt nem zavarja sem a szag sem a hang... de félek,nem megy. Félek , hogy elrontom a wc-t ,zavar hogy itthonvannak a szülei meg az öccse, oh jaj :( De mikor ő ott volt nálunk akkor sem tudtam, meg kellett kérjem hogy vigye le a kutyát sétáltatni, de el is mondtam neki hogy miért. De mikor már elment egyből ment. Nem tudom miért. Pedig tényleg nagyon megértő meg minden.... oh jaj :(
2012. dec. 27. 13:11
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, de szerintem is baromra éretlen vagy ahhoz, hogy 9 napot ott tölts. Ha ennyire gyerekes vagy, akkor nem kell ennyi időt ott tölteni és kész.
2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Ó, ha csak tényleg ennyi a baj, akkor te dramatizálod túl :) Vannak párok akik nem mernek erről beszélni... de ti már megbeszéltétek, úgyhogy tényleg ne problémázz ezen, menj nyugodtan ha kell.
2012. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!