Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesemedence gyulladásom van....

Vesemedence gyulladásom van. Mennyi idő mire elmúlik a fájdalom? Igaz, hogy most már nagyon kell vigyázni mert bármikor megismétlődhet? Hogy lehet egyáltalán megelőzni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig az időjárásnak megfelelően öltözz, tehát ilyenkor ne legyen kint se a hasad, se a derekad és igyál nagyon sokat!!! Orvosnál voltál?
2012. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam.Antibiotikumot írt fel,tegnap kezdtem el szedni. Sajnos a fájdalom még mindig borzalmasan erős...:( Nagyon fáj a vesém.
2012. dec. 27. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek.

Öltözz fel rendesen úúgy meglehet előzni legközelebb. Anno vettem magamnak ilyen derékmelegítőt azt szoktam napközbe hordani... Lehet jó ötlet lenne neked is. És figyelj oda, hogy hova ülsz le. /nem csak akkor ha felvagy fázva vagy vesemedencegyulladásod van hanem mindig/ Menj orvoshoz ő több infot tud adni.

2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ezzel kórházban voltam mind a kétszer...
2016. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!