Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ureaplasmara es a mycoplasm...

Az ureaplasmara es a mycoplasmara milyen gyogyszereket adnak altalaban?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 23:48
 1/4 bensdorp ***** válasza:
Tetraciklin típusú antibiotikumok és clindamycin jöhet szóba, Ureaplasma esetén esetleg erythromycin.
2012. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az előző választ még kiegészíteném azzal, hogy a partneredet is küldd el dokihoz, különben visszakapod a fertőzést (vagy a dokid neki is felír gyógyszert)!

Az ureaplasma elég csúnya betegség (a másikat nem ismerem), a nőgyógyászati bajokon kívül sok egyéb kellemetlen tünete is van (pl. iszonyú hasfájás, puffadás).

2012. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fromilid Uno retard 500 mg-ot szedtem be 7 szemet, 7et a parom. 2 nap utan tunetmentes lettem (lekopogom)
2016. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet már nem aktuális de nekem 3 éve van ez a betegségem annyi nőgyógyászatra jártam vele mire nagy nehezen kitenyésztették akkor se nagyon vettek komolyan azóta el vagyok keseredve mert minden bajom van tőle és az orvosom csak annyit mond hogy életmód váltás ne egyek édeséget tejtermékeket mert a csiraszámom alacsony emiatt azt mondta nem vagyok nemi beteg de mégis ugy el lehet kapni. Nem tudom honan szedtem össze nem is ez a lényeg már csak az hogy ahány orvosnál jártam mind másképp kezelt most már odáig jutottam elmegyek nemi beteg gondozóba hátha ők jobban tudnak rajtam segíteni mert eddig amit adtak gyógyszerek semmi sem hatot és egyre rosszabbak a tűneteim. :( Én már teljesen tanácstalan vagyok ez miatt. A párom tudja a bajomat mindig védekezünk de ettől függetlenül féltem nagyon
2022. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!