Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » December 12. -én volt egy...

December 12. -én volt egy abortuszom, akkor 9 napon keresztül meg volt, és most megint meg jött, a vérzés utolsó napjától számítva 8 napra rá. Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez bizony rák!
2012. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. De most felborult minden lehet hogy fogsz vérezgetni össze vissza de előbb utóbb beáll! Vissza kell majd menned vizsgálatra, mond majd ott is! Szerintem ez most

"normális" nekem nem abortuszom volt hanem vetélés után így fejezték be.. é emlékszem az én mensim is kicsit össze vissza volt. Arra ügyelj ha nagyon vérzel (ami már nem normális, túl sok) Akkor én azonnal orvoshoz fordulnék, nehogy sok vért veszíts! Jobbulást!

2012. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
" Ez bizony rák! " Köszön ezt a roppant kedves hozzá szólást, csak azt nem értem, ha valami baj van a kérdésemmel, minek kell hozzá megjegyzéseket tenni?
2012. dec. 28. 14:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont a második válaszolónak köszönöm szépen a segítséget!
2012. dec. 28. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Te, tudod mi az a menstruációs vérzés?
2012. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az abortusz utani verzes nem egyenlo a menstruacioval...
2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem ! De ezt valószínű ő is tudja! Csak valahogy említenie kell :) Nem kötekedni akartam, csak mért jó hogy mindig mindenki olyan okos és bántja a másikat ? 2.válaszoló voltam
2012. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki magzatot gyilkos, az szintén gyilkosság áldozata legyen egyszer!
2012. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De hát ez nem így van. Több millió nő volt már abortuszon, mégsem ölték meg mindet :D
2012. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!