Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lány vagyok, és a...

Anyád Létezik kérdése:

Fiatal lány vagyok, és a Nőgyógyászom a mai napon a nemi herpeszt diagnosztizálta! Csak nemi úton terjed vagy másképp is?

Figyelt kérdés
Mert sem én sem a párom nem csaltuk meg egymást! Több mint 2 éves kapcsolatról van szó! Eddig egészségesek voltunk, most csak ő az, szóval nem kaphattam el tőle....de akkor, hogy kaphattam el??? Mert nem érintkeztem más személlyel a páromon kívül, és ő sem tett ilyet! Ebben biztos vagyok!

2012. dec. 28. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Esetleg nyilvános wc??

Vagy a párod félrelépett. :(

2012. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam nyilvános wc-ben, a párom meg tuti nem csalt meg! :)Csak az a bajom, hogy egyszer elkaptam, és ez nem tünik el soha 3-4 havonta elő fog jönni! És a neten azt írják hogy nemi úton terjed! De ez lehetetlen hogy csak úgy! Kell lennie más magyarázatnak is! :(
2012. dec. 28. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátodtól is elkaphattad.. gyakorlatilag akármelyiktől,kiszámíthatatlan,hogy mikor okoz tüneteket. És IGEN csak és kizárólag !!! nemi úton terjed . Szóval,vagy valamelyik exed,vagy a mostani barátod ,vagy neki valamelyik ex fertőzőtt meg gyakorlatilag. Nagyjából lehetetlen kideríteni honnan "indult" . De nemi úton terjed kizárólag. És az,hogy neki nincsenek tünetei ,nem jelenti azt,hogy nem vírushordozó !!!!
2012. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem Ő az első. És a neten azt írták hogy ahogy elkapom, 4-7 napon belül jelentkezik is a tünet, és nekem tegnap jött ki először! Szóval lehet az, hogy a párom elkapta a volt nőjétől, és a tünetmentes, de ő átadta nekem? De azóta 2 és fél év eltelt, hogy a volt nőjével volt! De annak a csajnak igen volt herpesze, mert egy világi K.. volt
2012. dec. 28. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet,hogy a barátod visszakacsintott a világi K...exhez. :(

Jobb ötletem akkor nincsen.

2012. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy legyengült az immunrendszered ezért most jött ki a herpesz.
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hááát....nem tudom hogy mit gondoljak! Én csak azt tudom, hogy sem ő sem én nem csaltuk meg egymást, és nekem tegnap jött elő először életemben! Nem tudom hogy mi történhetett hogy elkaptam....az lehet hogy leültem egy nem higiénikus hejre bugyi nélkül. mint pl: egy panzió kád sarka, vagy ágyneműje???
2012. dec. 28. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ne agyalj ilyen csacsiságokon, bárhol, bármikor elkaphattad te is, és a barátod is. Sokan vannak így ezzel.
2012. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem kaphatta el bárhol,mivel nemi úton terjedő betegség,nem lábgomba.

Nagyon sokáig tünetmentes maradhat a herpesz. Szóval igen,lehet hogy a barátod a volt nőjétől elkapta és már réges rég átadta neked is,csak most jött ki,ennyi. Gondolom a partnernek is írt gyógyszert a nőgyógyéászod.

2012. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemável,kádsarokkal,asztallábbal SEMMIVEL nem terjed csak szexuális úton (orál-anál is ide tartozik)
2012. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!