Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekcéma kezelése?

Ekcéma kezelése?

Figyelt kérdés

Ekcémás a kezem.Nagyon durván.Szoptatok,tehát nem használhatok rá akármit,amit meg használhatok az meg nem használ.

Anyatejjel ha bekenném?Szerintetek hülyeség?Vagy lehet használna?

Csak azért gondoltam rá,mert sok vitamin benne.Valakinek tapasztalat esetleg?



2012. dec. 28. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szintén ekcémás kezű kismama, aki már tapasztalt egy-s-mást, szoptatás alatt is. Én a kecsketejes szappanra esküszöm. Ezzel mossál kezet, pár nap, és jobb lesz. Nekem bejött. Neten nézz utána, vagy bio-boltban. Nem olyan drága, hogy nem érné meg. Ekcémára kérd!!! Abból is van sok fajta, különböző gyógynövényes.
2012. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,de már ezeken a szappanokon túl vagyok (kecsketejes,olivaolajas stb) nem tudom hányat próbáltam már és semmit nem ér :( talán a viszketést enyhíti egy picit de semmi több.Shea vaj,körömvirág kenőcs stb ezek sem használtak :(
2012. dec. 28. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( Nekem bejött. Akkor mindenképp egy profi doki kell, tanácsokkal, ez durva ekcéma lehet.
2012. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

14 éve van ekcémám az egész testemen előjön illetve van ahonnan el sem múlik. Sok mindent próbáltam már ez idő alatt. Őszintén? Felejtsd el, nincs gyógymód.


Ami kordában tudja tartani az a szteroidos krém (elocom és még valami keveréke) és a Xyzal (esetleg a piros Claritine).

Nekem még úgy ahogy segít a Nivea borotvahab. És ez a krém: [link]

2012. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg próbáld ki az Exxema kenőcsöt, az nekem nagyon használt, nincs benne szteroid és hidratál, a viszketés is elmúlt nekem tőle és szebb is lett.
2012. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Exxema repairt is próbáltam,jobban kirepedt a kezem,mint nélküle :(
2012. dec. 31. 12:59
 7/9 anonim válasza:
100%
Én 15 hetes kismama vagyok,és szintén elkeseredve.2 éve már,hogy nem jelentkezett az ekcémám,most újra és mivel nem használhatok szteroidot így nem tudom mivel kenhetném be.Ma oliva olajba reszeltem fokhagymát és azzal kentem be.Valamit csillapított rajta,de nem az igazi.Estére újra megpróbálom és bebugyolálom cérna kesztyűbe.Még jó hogy a férjem nem finnyás.:-)
2013. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, sajnálom, hogy ilyen problémád van. Nekem a kislányomnak van durva ekcémája, ami főleg a kis karjain szokott kijönni... :( Az ő ekcémáját a popsikenőcsével kezelem egész hatékonyan. Frezyderm babakrém, én is ezt használom a kezemre, miután láttam, hogy az ő bőrének mennyire jó (nekem télen nagyon kiszárad, kirepedezik a bütykeimnél a bőr). Ezt a krémet csak ajánlani tudom Neked (és a babádnak is természetesen!).
2013. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!Tudom,már nagyon régi a poszt,de találtam valamit,ami nem biztos,hogy kamu! Olvasd el,ha még mindig ez a panaszod,vagy bárki aki ezt a posztot nézi,és ebben a bőrbetegségben szenved...igen,én is...De ha megpróbálod,talán beválhat.Én is ki fogom próbálni a közeljövőben ezt a módszert.Bátran ajánlom mindenkinek !!! :)

[link]

2014. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!