Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendesen megjött de azóta...

Rendesen megjött de azóta rosszul vagyok. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pontosan akkor jött meg, amikor kellett. Én minden nap rosszul vagyok, ez idegi alapú. Egy nappal azelőtt, hogy megjött, iszonyú hányingerem volt, és olyan hasmenésszerűen görcsölt a hasam. Nem tudtam eldönteni, hogy össze szedtem -e valamit, bebeszélem -e (mivel hipochonder vagyok), vagy hogy másnap megjön -e...

Erre másnapra megjött (dec.28.) , így arra gondoltam, hogy ez a hányinger is letudva. Elkezdett görcsölni a hasam, mint szokott menstruációkor. Bevettem egy görcsoldót. A görcs elmúlt, a hányinger maradt. Megint egész nap, egész este rosszul voltam. Azzal bíztattam magam, hogy másnapra elmúlik...

Hát nem múlt el, sőt, iszonyatosan rossz volt.

Erre estére, voltam olyan buta, hogy ettem vaníliás sütit, viszont tejallergiás vagyok. Fel is fújódtam rendesen, és ugyanúgy tartott a hányinger.

Ma reggelre kimondottan az volt, hogy csikart a hasam, de wc-n még nem voltam... és természetesen nagyon hányingerem van.

Összeszedhettem valamit? Vagy mitől van? Csak mert menstruáció miatt ennyire még nem voltam rosszul...

Segítsetek kérlek :(



2012. dec. 30. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összeszedtél volna valamit, akkor már hánynál-fosnál rendesen. Hányinger, bélgörcs lehet idegi alapon. Plusz még a menzesz is rátesz.
2012. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,tudom nagyon régen tetted fel a kérdést,de attól még válaszok..Szóval nekem is így van és ilyenkor egésznap megpróbálok feküdni és csak akkor kelek fel ha Elmegyek forró vízzel letudolni,utánna elvégzem ami másnapra kell,majd meleg vizes palackot teszek a hasamra..A hányinger ellen sajnos én sem tudok mit tenni.
2017. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!