Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet vmi baja ettől? Strandon...

Lehet vmi baja ettől? Strandon voltunk.4 éves lányom rosszul átsütött rántott csirkemájat evett. Későn vettem észre, hogy nincs rendesen átsütve. Rózsaszín volt. Azóta nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Mikor voltatok?

Pár napig figyeld, sajnos a strand büfék rémesek, a csirkehús meg rengeteg veszélyes bacit hordoz, ha nincs rendesen átsütve, a szalmonellától elkezdve a campylo baktériumig, mindkettő hányást hasmenést okoz, az utóbbi veszélyes, véres széklettel, kiszáradással is járhat.


Én a helyedben elkezdenék neki valami ütős bélflórát adni, olyant amiben van 5 féle baktériumtörzs, ezzel ártani nem ártasz, de ha beteg lesz, könnyebben átvészelheti, ha már megelőzésképpen adod.


De fő a pozitív gondolkodás, reméljük semmi baja nem lesz.

2012. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mit adjak neki? tudnál vmi jó bélflórás gyógyszert ajánlani?
2012. aug. 4. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk a doki a Pro Gastro Kid port ajánlotta. Hányós, hasmenéses vírus után kapta a bélflóra helyre billentésére. Állítólag ez a legjobb.
2012. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 4. 14:54
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is a Pro Gastrot javasolom, nekünk ez vált be legjobban. Első voltam
2012. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor ezt nyugodtan adhatom neki? nem árt?
2012. aug. 4. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Semmi ártalmas nincs benne, mi szimpla immunerősítésre kaptuk tavaly szeptemberben ovikezdéskor, azóta tapasztaltam ki, hogy minden féle pocakbajnál nagyon hatásos.
2012. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. aug. 6. 15:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak tudnám mi haszontalant írtunk! Feltételezem nem a kérdező pontozott le minket, de legalább írnál le a véleményét aki ebben éli ki mindennapjait.


Bocs az offért, de utálom az ilyent.

2012. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja amúgy hogy van a lányod? Ha még ma sincs semmi baja, akkor szerintem már nincs miért aggódni.
2012. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!