Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat?

Tampon használat?

Figyelt kérdés
Múlt héten nemi herpeszem volt,már majdnem teljesen meggyógyultam amennyire meg lehet,de tegnap megjött,a doki azt mondta hogy most betétet használjak tampon helyett,de holnap megyek bulizni,és nagyon kényelmetlen a tampon ahogy kidörzsöli...viszont nagyon kevés a menzeszem,ha este berakom és reggel kiveszem,arra a pár órára nem lesz bajom a tampontól?
2012. dec. 30. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
*a betét kényelmetlen ahogy dörzsöl
2012. dec. 30. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy sűrűbben kéne cserélni, és nem egész éjszakára bent hagyni.
2012. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy nagyon minimálisan vérzek,szinte csak pár csepp és ha a száraz tampont húzigálom,felsértem magam..:(
2012. dec. 30. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked az egészséged a fontos, vagy a kényelmed? Használj betétet, esetleg tisztaságit, ha nagyon kevés.
2012. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Édesem, szerinted viccből mondta az orvos?! A tampon kiváló táptalaj minden fertőzésnek! Ha szeretnél még herpeszt, akkor nyugodtan használd...
2012. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!