Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szilveszter van, és persze...

Szilveszter van, és persze nekem megjött. És most fáj a hasam. Vettem be nospa-t de nekem nem ér semmit, semelyik gyógyszer. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!!! Lányok segítsetek:((

2012. dec. 31. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél be cataflamot, az erős. De örülj, mert te nem beteg vagy legalább, én itthon fogok ülni szilveszter este... Majd utószilveszterrel bepótolom januárban többször is. :D

Meg igyál meleget, és egyél sokat nekem az mindig segít, meg hogy szilveszter van, kit érdekel? Ez is csak egy este, lesz még több is, idegesitő, hogy ennek az estének mindenképp különegesnek kell lenni, pedig még szilveszterből is lesz elég az életünkben.

2012. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
tegyél a hasadra meleg vízzel töltött palackot, nekem az mulasztja el csak a görcsöket.
2012. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Jön a barátom és még pár haver,és nem akarom hogy a görcs elrontsa:/

BUÉK!!!!

2012. dec. 31. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
A melegítés az tényleg jó, meg ha van ilyen görcsoldó teátok otthon, a cickafark tea az jó. buék:)
2012. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!