Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősebb gyógyszer kellene...

Erősebb gyógyszer kellene vagy abbahagyni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziaszok!

Szeretnék segítséget kérni, hogy mit kellene tennem.

Kb fél éve hüvelyi folyásom van amire kaptam először kliont majd egyfajta borsavas hüvelykúpot (mert a doki szerint már minimális volt a folyásom) majd felfáztam és ismét visszatért erősebben a folyásom. Ismét kaptam kliont amit elhasználtam de nem segített. Mióta elkezdtem ezeket a klionos kúrákat nem éltem nemi életet és mégis visszajön. Mitől? kb 1 éve fog.gátlót is szedek. Lehet azt kellene abbahagyni? Vagy mit tegyek mert a doki mindig kliont ír ki hiába mondom neki h volt és nem használt.

Előre is köszönöm


2012. dec. 31. 10:16
 1/2 Balois válasza:

ne találgass össze-vissza.

A./ megbeszélsz az orvosoddal MINDENT. azt is ami a gyógyszerek hatására történik. vagy ha zavart érzel a kommunikációban, akkor

B./ keresel szépen egy másik orvost, és az "A" pont lép életbe.

az egészséged a tét.

egyébként az orvosok nem sértődnek meg, ha más orvos véleményét is kikéred. több szem többet lát, neked meg közben esetleg súlyosbodik a problémád.

2013. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!