Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig két hete múlt el a...

Alig két hete múlt el a menzeszem, de ma megint megjött. Mitől fordulhat elő ilyen?

Figyelt kérdés
Nem fájt a hasam, meg semmi, mint ahogy általában szokott. Egyszer csak észrevettem. Sok stressz esetleg befolyásolhatja, vagy valami betegségem lehet?
2012. dec. 31. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz az elmaradását és a megjövését is befolyásolhatja, esetleg nagyobb utazás, vagy táplálkozáson való drasztikusabb változás, pl.: hirtelen nem juttatsz tápanyagot vagy esetleg túl sokat, esetleg hormonális ingadozás. Szerintem ez még nem gond önmagában, csak esetleg akkor, ha sokszor, egymás után fordulnak elő ilyen esetek. Szerintem még ne aggódj, főleg ha 20-22 éven aluli vagy.
2012. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, volt már ilyen kb. fél évvel ezelőtt.

Azelőtt egyszer sem.

Köszi a választ.

2012. dec. 31. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem voltak olyan tünetek ,mint a rendes mensinél,akkor sztem ez egy ovulációs vérzés volt.

Keress rá,ha érdekel még, nekem is gyakran előfordult régebben :)

21/L

2013. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!