Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen a mensesem?

Miért ilyen a mensesem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még mindig nem menstruálok rendesen (! ) orvosnál még nem voltam vele, mert mindig reménykedem hogy hátha egyszer már végre beáll. de eddig még nem sikerült neki. szóval honnan tudjam hogy mikor van peteérésem mert lassacskán babát szeretnék? De előtte el kell hogy mennyek az orvoshoz, igaz? Mi lehet az oka hogy 20 évesen még nem rendszeres?
2012. dec. 31. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképpen felkeresnék egy nőgyógyászt. Ő derítse ki, hogy mi lehet a rendszertelen menstruációd oka. Ha babát terveztek, akkor meg pláne érdemes a szakember tanácsát kérned. Nem is kellett volna eddig várni vele. Bátorság: egy nőgyógyász sem eszik embert :D! Boldog Új Évet neked ;)
2012. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 20 éves korodra sem rendszeres a menstruációd, akkor annak mindenképpen ki kell deríteni az okát! Nagyon boldog új évet kívánok Neked!!! :)
2013. jan. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, Nektek is !!!!!!!!!! :):)
2013. jan. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!