Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Miért késhet a...

S. O. S. Miért késhet a mensesem? Lehetek terhes vagy csupán stresszes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban együtt voltam a barátommal, és nem védekeztünk, de másnap már meg is jött..azóta vettem be erős fájdalom csillapítót, és eléggé stresszes voltam, meg néha fájt is a hasam..5 napos késik már a mensesem, s nem tudom mitévő legyek..szerintetek?!
2012. júl. 15. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
5 napos késés még nem olyan vészes de csinálj tesztet ha tudsz :)
2012. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek lehetsz terhes, akkor is, ha szex utáni napon megjött
2012. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen így van teherbe esés utáni hónapban is megjöhet viszont a stressz is befolyásolja elég rendesen, teljesen fel tudja borítani a rendszert.


Én kamaszkoromban sose tudtam elutazni rendesen sehová mert mindig akkor jött meg. Izgultam az utazás előtt és tök mindegy mikor kellett volna megjönnie, abban a hónapban borult minden és folyton elrontotta a nyaralásaimat. Egy idő után már nem is mentem sehová épp emiatt.

Amikor stresszes vagyok össze-vissza van meg, nem lehet igazodni hozzá. Már a nagy meleg és az étvágytalanság is befolyásolja.

2012. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!