Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért halszagú a puncim?

Minii Vikii kérdése:

Miért halszagú a puncim?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem, hogy halszagú a puncim.:( Ha odanyúlok a nadrágomhoz, akkor érzem a kezemen is a halszagot, nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt.

Olvastam, hogy nőgyógyászhoz az első együttlétt után, 18 éves kor felett vagy ha súlyos nemi betegség áll fenn.

Nagyon aggódom, hogy nem-e valamilyen bakteriális fertőzés, mert egy oldalon azt olvastam.:S ! azt, hogy a clindamycin nevű tabletta állítólag jó rá.

Valaki segítsen!!! Csak normális válaszokat, ha lehet!!!

Köszönöm, 15L



2013. jan. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha csak nem vagy sellő, fordulj orvoshoz.
2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászhoz menj el, ha teljes vizsgálatot nem is tud csinálni kenetet tud venni.

Jól olvastad ez a kevert bakteriális vaginosis tipusos tünete.

El lehet menni nőgyógyászhoz akkor is, ha még szűz vagy. Anyukáddal beszéld meg és kérd meg, hogy kísérjen el. Sok szakrendelőben van direkt tini rendelés a számotokra.

2013. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban nem lehet semmit mondani, de valamilyen fertőzés, gomba - én ilyesmire gyanakodnék. Nőgyógyászhoz bármikor nyugodtan elmehetsz, ha panaszod van, nincsenek ilyen kikötések, mint amiket te írtál. Én 10 évesen voltam először, amikor először megjött.

Szóval irány a nőgyógyász, az a biztos :)

2013. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez valami fertőzés jele. Mindenképpen orvoshoz kell menned. Minden jót Neked! :)
2013. jan. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha már pár hónapja halszagú a puncid, akkor már pár hónapja kellett volna orvoshoz menned, hiszen azóta lehet fertőzésed. Most már tényleg ne várj tovább! :) Minden jót Neked!!! :)
2013. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélj anyuddal és menjetek el egy tini nőgyőgyászatra.
2013. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat, mindenképp elmegyek anyukámmal.
2013. jan. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!