Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes nem lehetek, de akkor...

Terhes nem lehetek, de akkor miért késik majdnem 3 hete?

Figyelt kérdés

Már több mint 2hete késik a menstruációm.Terhes nem lehetek,mert kb 1hete csináltam tesztet és negatív lett.

Az még egy kicsit megijeszt, hogy előző hónapban is 2hetes késéssel, megjött ugyan, de csak vagy 3 napig tartott a szokásos 6 helyett.

Az is lehet hogy kimarad egy hónap?Pont tavaly ilyenkor is így volt, hogy kimaradt egy hó.

Miért lehet ez? A terhesség kizárva ugye, hiszen neg. lett a teszt?!


2013. jan. 2. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is minden évben kimarad uaz a hó. Vagy jan. vagy már.

Jelenleg nekem is késik! Sőt, tavaly óta 1/3 lett a menzeszem mennyisége. Szerintem nyugodj meg.

Orvosnak mondtam ezeket, azt mondta, h semmi gond.

2013. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát gondolom élsz nemi életet.Szóval megfelelő védekezés mellet is teherbe eshetsz. A teszt nem a legmegbízhatóbb dolog, nem mindig mutatja ki. Egy vérvétel lenne a legbiztosabb. Azt nem írtad, hogy hány éves vagy. Fiatalabb korban szokott késni/kimaradni. De miután beáll már nem kéne, kivéve ha gond van. Szerintem menj el egy dokihoz, biztos ami biztos.

De lehet hogy front miatt vagy így.

2013. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 orvost kérdeztem meg a teszt 'igazságáról'. Azt mondták, hogy megbízható.
2013. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teszt pozitív esetben 100%-ban megbízható, de ha negatívat mutat, még lehetsz terhes, főleg, ha túl korán csináltad meg, vagy nem a reggeli vizeletből.
2013. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. 17éves vagyok, és igen, védekezünk a párommal. Akkor remélem csak azért késik mert még fiatal vagyok, és nincs semmi baj, betegség vagy bármi egyéb.
2013. jan. 2. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:

vmi azóta?

első vagyok: hál Istennek nekem már érzékenyebb a mellbimbóm, közben görcsölök is néha, és van vmi barnás folyásom is már. Bízom benne,hogy max. jövő7 közepéig megjön.

2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még semmi azóta :/ A mellem sem fáj, semmi előjel :/

Mivel már gondolom kimaradt az előző hónap,vagyis a december,akkor olyan 9-e körül meg kell jönnie a jnuárinak.

2013. jan. 3. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem jönne meg azért csinálj még egy tesztet. [:

vagyis én a helyedben csinálnék, hogy teljesen nyugodt legyél. (előző voltam).

2013. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze! 10.e körül csinálok ha addig sem lesz semmi. :/
2013. jan. 4. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!