Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyha a barátommal majdnem...

Hogyha a barátommal majdnem lefeküdtünk de csak annyira dugta be hogy nem szakadt át és nem élvezett belém attól még lehetek terhes? Kérlek mondjátok hogy nem!

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mondhatjuk, de attól még nem 100%...

lehetséges de nagyon kicsi az esélye

2012. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak "majdnem lefeküdhetnék" valakivel :D Eskü már győzelem lenne.


Amúgy nem lehetsz.

2012. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha nem élvezett beléd, akkor nem lehetsz terhes.
2012. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak el ne hidd, ő tájékozatlan és még nem hallott arról, h az előváladékban is lehetnek spermiumok.


Ha nem szakadt át, akkor nem tette be, jól értem? Ha nem tette be, akkor hogy lennél terhes, te kis mákvirág?

2012. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sosem értettem az ilyet. ha már egyszer bevállalod azt, hogy óvszer nélkül ilyet csináljanak veled, mégis mi a nyavalyáért írod ki a kérdést?

egy, ha tudatában vagy a védekezési módszereknek, miért nem alkalmazod őket? mikor tudod jól, hogy ennyitől is teherbe lehet esni, csak rohadtkicsi az esélye. de mégis megteszed, mert úgy esik jól. oké csináld, de utána, miért kérdezed ezt meg?

nem te vagy az első, és sajnos az utolsó sem, aki ezt kérdezi...

2012. dec. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lehetnek benne spermiumok, de nagyon kicsi az esélye.
2012. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbáljátok ki az anál-t, akkor talán nem lesz baj. :)
2012. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen az előnedvben lehetnek spermák de abban miért vagytok biztosak,hogy a faszinak volt előnedve? :)
2012. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért vették ki a válaszomat, amiben azt írtam, a megszakításos közösülés nem minősül védekezésnek, mivel nem biztonságos a lehetséges előnedvek miatt. Hogy volt-e ilyen a pasinak? Nem tudni, csak a pozitív terhességi tesztből. Ja hogy ezt azért nem várnád meg, utolsó? :D Ezért kell védekezni.
2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!