Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 vagyok, már majdnem 10...

LILIKE13 kérdése:

13 vagyok, már majdnem 10 hónapja késik, de egy hónapja volt egy kicsi vérezgetés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
10 hónap késés már sok még serdülőkorban is. Szólj Anyukádnak és menjetek orvoshoz! :)
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na ez az a,mit nem akarok!
2013. jan. 2. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben várd a csodát, meg a varázslatot, esténként mondj el egy imát, hátha hamarabb megesik. -.-"

Cikis vagy sem, ne az egészségeddel játssz. Fordulj orvoshoz, mert LEHET, hogy semmi komoly oka nincs, de alapvetően igen csúnya problémákra utal, ha egyszer megjön, aztán 10 hónapig semmi. Utána meg majd évekig kezeltetheted, mert 13 évesen buta voltál. Kell az neked?

Mióta menstruálsz, mikor jött meg, mennyire volt rendszeres?

De mindenképp fordulj orvoshoz!

2013. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez nem akarás kérdése. Senki nem akar orvoshoz menni, de ha baj van, akkor más nem tud segíteni! Senki nem ígérte szerintem Neked, hogy csak azt kell tenned mindig amit akarsz, és minden úgy lesz az életben, ahogy Te akarod! :)
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10 hónap az már nagyon sok.Én se szeretek orvoshoz menni,de hát ez van.
2013. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj anyuddal, és menjetek el a gyerek-, vagy tini nőgyógyászatra, ahol biztosan egy kedves dokinénivel találkozrok majd, aki elmagyaráz mindent neked és talán kevésbé szégyeld ott magad.
2013. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy éve januárban 22-én jött meg először aztán a következő március 9én jött. azóta nem. DE EKKOR IS MIND A 2 ISŐPONTBAN is csak 2 napig tartott
2013. jan. 11. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez gond-e, vagy sem. Talán még nem, hiszen nagyon fiatal vagy, azt mondják sz orvosok is, hogy kb 16 éves korodra kellene megjönnie, illetve akinek korábban megjöt, annak ekkorra kellene beállnia rendszeresre.

De ha az megnyugtatóbb lenne számodra akkor keressetek fel anyuddal egy nőgyógyászt, a gyerek vagy tini nőgyógyászaton, lehetőleg nőt, aki elött talán könnyebben megnyílsz.

2013. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Serdülőkorban maximum fél évet lehet várni 2 menstruáció között!!!
2013. jan. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves korodig BÁRMI előfordulhat, ha semmi más tüneted nincs, akkor nincs semmi bajod. Elmehetsz orvoshoz, ártani nyilván nem árt, de ő is csak azt fogja mondani, hogy várj 16 éves korodig és ha akkor nem rendszeres még gyere vissza.
2013. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!