Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, hogy a rendesnél...

Mit jelent, hogy a rendesnél nagyobb, puhább uterus a afv. -ban? A nyálkahártyám: 4 mm kicsi egynapos vérezgetés, barnázgatás után. Tüneteim vavnnak

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 4. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, h valószinű a terhesség, de manuális vizsgálattal még nem dönthető el pontosan. El kell menni Uh-ra és vérvételre és ott biztosat tudnak mondani.
2008. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hüvelyi uh-on nem láttak semmi9t,de szúrkálódik a hasam,meg esténként rosszul vagyok,de a teszt negatív... nem értem
2008. jún. 4. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Várj még! Nálam is így volt! Még hüvelyi uh-val is csak annyit látott a doki, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám, ami ugye lehet baba is, de mensi is... A tesztek csak 6 hetes terhesen lettek pozitívak. Nálam is azonnal jelentkeztek a tünetek, ezért is mentem dokihoz, aki egy héttel későbbre újra visszarendelt.
2008. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 mm az nem vékony egy kicsit?
2008. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!