Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy itt is ekcéma?

Lehetséges, hogy itt is ekcéma?

Figyelt kérdés

Ma voltam bőrgyógyászaton, ugyanis pár hónapja a fejbőrömön, a tarkótájamnál fehér folt jelentkezett, ekcémát állapítottak meg, viszont pár 1-2 hete a szeméremdombomon is hasonló fehér folt jelent meg.. lehetséges hogy ez is ekcéma? vagy valami más?:s

Viszketni nem szokott, csak fehér, mintha kiszáradt volna a bőröm.. :s Van ennek a kezelésére valami házigyógymód? Orvoshoz nem szívesen mennék vele...

15/L


2013. jan. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig az orvos a legjobb megoldás. Menj vissza bőrgyógyászhoz!
2013. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, sőt nagyon valószínű.

Ugyanaz a kezelés arra is mint a tarkódra, fejbőrödre.

2013. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontos lenne, hogy visszamenj a bőrgyógyászhoz és megmutasd neki, mert lehet, hogy nem ugyanazt a készítményt kapod rá, mint a fejbőrödre. Ne aggódj és ne legyen benned szégyenérzet, több okból sem: erről nem te tehetsz és az orvos látott már cifrábbat is, ne aggódj!

Amúgy ekcéma ellen van egy nagyon jól bevált krém, a frezyderm babakrém. Tudom, furán hangzik... :) Kislányom sajnos ekcémás és ezzel kezelem, nekem pedig nagyon bejött a száraz kirepedezett kézfejemre. Szívből ajánlom Neked is!

2013. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
excémára én az Exxema krémet használom, nincs benne szteroid gyulladás csökkentő és hidratál is. sztem érdemes kipróbálni
2013. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!