Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ég, viszket fáj a...

Miért ég, viszket fáj a hüvelyem? Megsértette a hámréteget a hüvelybemenetemnél, vagy valami fertőzés? Mit kenjek rá?

Figyelt kérdés
pár hónappal ezelőtt volt gombás fertőzésem amit ki is kezeltem és csak tünetmentesen feküdtem le a párommal. viszont ritkán találkozunk és mikor szexelünk utána 1 nappal elkezd viszketni meg égni a hüvelyem:S bár elég durván is csináljuk. szval fertőzés, vagy csak szimplán kidörzsölődik nem tudom már. folyásom normális.

2013. jan. 2. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő is ki lett kezelve? Mert a férfiak gyakran tünetmentesek maradnak, hordozzák, aztán az aktus alkalmával visszaadják a nőnek.
2013. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ő nem kaphatta el tőlem, mert amikor voltam vele tünetmentes voltam. :) meg gondolom, hogy nem ilyen hamar kapnám vissza, ha esetleg tőle lenne, hanem pár napnak el kéne telnie... szval nem hiszem, hogy tőle van :)
2013. jan. 2. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
És nem használtok óvszert, Pharmatexet vagy síkosítót? Az is lehet, hogy érzékeny vagy valamilyen összetevőre.
2013. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem használunk. :S
2013. jan. 2. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs több ötletem :(
2013. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól fogalmaztál! Tünetmentes !Az, hogy tünetmentes vagy még nem jelenti azt, hogy el is tűnt a kórokozó a szervezetedből. Megjegyzem, honnan tudod, hogy gombás fertőzésed volt és nem bakteriális? Ez laborvizsgálat nélkül még az orvosok sem tudják megállapítani. Gombás fertőzésre gombaellenes készítmény, bakteriális fertőzésre antibiotikumos kezelés kell.

Az, hogy mindig visszatér a fertőzés azt jelenti, hogy a kórokozók még mindig jelen vannak a szervezetedben és mindig újra szaporodnak.

Ha tényleg meg akarsz gyógyulni, akkor menj orvoshoz, aki tenyésztést fog csinálni, az eredmények alapján fog gyógyszert adni neked is és a barátodnak is.

2013. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, kérj rá szájon át szedhető gyógyszert és kúpot. Nekem is sokáig volt ilyen visszatérő problémám, nekem erre az orvosom a frezyderm intim segítséget ajánlotta. Nézz utána, hátha neked is segít.
2013. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) igazából nem is a hüvelyem belül viszket, hanem a hüvelybemenetem(vulva)... ott fáj ég és viszket. :S belül a hüvelyem nem folyásom is normális...
2013. jan. 3. 13:41
 9/9 A kérdező kommentje:
persze majd elmegyek... csak itt az sztkban eléggé sinterek vannak :SSS és így is kínos kicsit és ha még az orvos sem szimpi meg segítőkész akkor elég rossz :SSS mert eddig kenegettem pimacuforttal és jó volt aztán megint visszajött én meg azt hittem hogy elmúlt minden szupi. de általában akkor jön vissza mikor ki lesz dörzsölve szex után... :S
2013. jan. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!