Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú távú megbetegedésbővebb...

Hosszú távú megbetegedésbővebben lent?

Figyelt kérdés

Visszatérő, évek óta elhúzódó hüvelyi fertőzésem van. Eddig járogattam orvoshoz, végigcsináltam a kezeléseket, de mindig visszatért. De eddig annyira nem izgatott, mert nem volt párom.


Most, hogy partnerem van, kényesebbé vált a dolog, mert nem tudunk együtt lenni. Voltam 3 hónapja dokinál (minden hónapban másiknál), vettek mintát: gomba + bakteriális fertőzés kombó. Kaptam gyógyszert, kúpot, krémet, de csak nem múlt el. 3 hónap, 3 doki, 3 kezelés és NEM HASZNÁLT.


Volt-e valaki ilyen helyzetben? Mikor tudok meggyógyulni? Szeretnék már lefeküdni a párommal, lassan egy fél éve húzzuk a dolgot, mert nem tudok meggyógyulni :/ HELP!



2013. jan. 1. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul küldte el valamiért: Hosszú távú megbetegedés, bővebben lent?
2013. jan. 1. 18:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Még valami: a hüvelyváladékom zöldes színű, sűrű, de nem viszket sem belül, sem kívül. Vajon mitől zöld, ha 3 gombakezelésen túl vagyok? Vagy vannak olyanok, akiknek alapból zöld?
2013. jan. 1. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezhet, hogy a váladék alapból zöld egy egészséges nőnél. Gombafertőzésre utal; ami meg is magyarázza.

Ha visszatér, már évek óta, akkor vagy átvertek az orvosok, és kamu gyógyszereket adtak (ami valószínűtlen), vagy csak azt hitted, hogy tényleg végigcsináltad a kezeléseket, de közben meg ha egyszer is kihagyod a kúpot/krémet, akkor már az egész sz@r.

Ha ennyire akut, mehetsz külföldre is. De MINDENKÉPPEN FOLYTASD a kezelést, mert akkor meg végképp várhatsz a lehetetlen csodára.

Teljesen megértelek, nekem akut bőrbetegségem volt, vírustól okozta, és folyamatosan kiütések voltak a tenyeremen, viszkettek, majd lehámlottak. Úgy nézett ki a kezem, mint egy múmia! Sokan megijedtek a kezemtől... :D

Nem voltam ilyen helyzetben.

2013. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 hete csináltam egy 10 napos kúrát (akokr szájon át kaptam gyógyszert + kúpot). Ezen a héten 6 napos pimafucin kúp és krém. Nem használt már megint :/
2013. jan. 1. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az emésztőrendszeredben is van gomba , kellene a háziorvosodtól kérni beutalód székletvizsgálatra, s elküldeni mikrobiológiai laborba tenyésztéses vizsgálatra.

Onnan visszafertőződhetsz, lehetne csinálni egy hosszabb probiotikus kúrát is.

Cukor beteg nem vagy ?

2013. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukorbeteg. Most, hogy így említed, a székletemen is van zöldes nyák.
2013. jan. 1. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen az étkezési szokásaidon is változtatni kéne. Illetve én is tanácsolnám, hogy székletmintát küldess be a laborba háziorvossal. Nődokihoz mindenképpen menj el megint, de szerintem nem érdemes váltogatni az orvosokat. A három közül menj el ahhoz, aki a legszimpibb volt és vele keressetek más megoldást, biztosan találtok valamit. Nekem gombás fertőzés esetén a doki javasolt intim lemosó váltást is, a frezyderm intim segítséget. Nagyon jó hatással volt a hüvelyflórámra. Meg amit még én tettem: grapefruit magolajat szedtem, napi 2*10-et. Ez elvileg baktérium-, vírus- és gombaölő. Hátha segít. :)
2013. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!