Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy összetett dologban kérném...

Egy összetett dologban kérném a segítségeteket és örömmel venném ha minél többen tudnának tanácsot adni?

Figyelt kérdés
a történetem a következő:3-4 hónapja a menzeszem inagodik,eddig napra pontosan megjött!3-4 hónapja pedig hol 7-hol 4 napot, mikor mennyit késik:S észre vettem,hogy folyamatosan hízok,most is1 hetet késett pont este jött meg,rá áltam a mérlegre és észre vettem,hogy a hónapban majdnem 10 kg-t híztam!én hormonális gondokra,gondolok,de most olyan munkahelyem van h.3 hónapig a próbaidő alatt nincs szabadság sem táppénz,így orvos kilőve!valamilyen gyógynövény,vagy gyógyszer vagy valamit nem tudtok ami segíthet?mert nem akarok hízni többet!aki járt már így kérem szánjon meg és segítsen mert kezdek bereccsenni ettől a súlytól:S biztosan járt így valaki mi segített?
2013. jan. 3. 06:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen jó tanács az orvos. Egy pajzsmirigy müködési zavartól is hizhatsz, és befolyásolhatja a menstruációdat is. Egy kivizsgáláshoz nem kell feltétlen szabadság vagy táppénz.
2013. jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, az elsö lépés a testi vizsgálat, utána meg vérképet csinálnak - ezekhez elég bemenni a rendelésre, semmiféle táppénz, szabadság nem kell.


Amig nem tudja senki, hogy MI bajod van - mivel ennek lehet legalább 6-8 különféle betegség a hátterében -, addig nem is lehet semmit tanácsolni ellene.


Igen, sokan jártak már hasonlóan, és mindenkinek valami más okból volt igy.

2013. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló tüneteket a pajzsmirigy alulműködés okozott, esélyes hogy nálad is valami hasonló van.

Menj el a háziorvoshoz,ő ad beutalót vérvételre-ezeket munkaidő előtt, után is meg tudod csinálni. A laboreredményből már sok minden kiderül, és valószínűleg tud rá gyógyszert adni a háziorvos is.

2013. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Kivizsgálás és vérvétel kellene. A vérvételt reggel 6-tól végzik, így ezért nem kell szabi a munkahelyről, a kivizsgálást pedig - ha tudod magándokinál csináltatni - este is elvégzik. Alternatív gyógymódot nem ismerek, csak annyit ajánlok (jó szívvel, de félve a véleményektől) hogy gondolkozz el a paleolit életmód bevezetésén. Rajtam gyógyszerek nélkül sokat segített, kívánom, hogy te is gyógyulj hamar!
2013. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudjátok az a gond,hogy 40 km-re lakom a háziorvosomtól és munka mellett nem tudok haza rohanni h.adjon már beutalót nekem,és jöjjek vissza,kérjek időpontot,menjek el a beutalóval a kivizsgálásra,emiatt engem már 3x kirúgnak:S ez itt a bibi!jah és borzalmasan hullik a hajam,meg nagyon hamar korpásodik,olyan jó lenne ha valaki tudna segíteni!valami gyógyszer vagy tea vagy valami jól jönne:S
2013. jan. 4. 06:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Fogd már fel, hogy ORVOS és KIVIZSGÁLÁS NÉLKÜL senki sem tud olyasmit javasolni, ami segit és nem rontja a helyzetedet.

Hasonló tünetekkel elöfodul, hogy valakinek egyik szer használ, egy másik meg ugyanabba belehalhat....


Ha sokáig vársz, akkor hiába lenne munkahelyed, ha annyira beteg leszel, hogy nem tudsz egyáltalán bejárni.


De ha neked ennyire mindegy az egészséged, akkor az a te dolgod!

2013. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Háziorvost lehet váltani, ahol jelenleg élsz, ott keress orvost, aki kivizsgál.
2013. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor jár le a próbaidőd? Húzhatod még a dolgot egy darabig, de arra számíts, hogy ennél jobb nem lesz, viszont rosszabbodhat az állapotod.
2013. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a barátnőm intéz nekem beutalót vérvételre és meló előtt eltudok majd menni gyorsan:) egy teljes vérképet kérek majd:) és majd elválik
2013. jan. 5. 08:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A teljes vérkép elemzés nem ér semmit nálad, mert az csak a vérképzőszervi betegségeket mutatja ki, neked pedig hormonális problémád lehet a leírtak alapján. Szóval hormonvizsgálatot kérj!
2013. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!