Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy összetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy összetett kérdést feltenni. Remélem minél többen fogtok rá válaszolni?

Figyelt kérdés
Az az igazság nem tudom megérteni ezt a társadalmi normát, hogy mitől gáz az, hogy adva van egy pasi aki elmúlt 20 éves és nem volt neki barátnője, és nem azért mert csúnya, hanem mert keresi az igazit, akiről sugárzik az, hogy ő tényleg az a személy akivel érdemes összejönni mind külsőleg mind belsőleg, és nem akar laza kapcsolatokat aminek fájdalom a vége. Nem az a csajozógép műmájer, aki kúr állandóan és cserbe hagyja a nőket, csak egy olyan ember pl aki kezdetben nehezen tud megnyílni azután egyre könnyebb lesz neki. Lányok/nők tőletek is kérdezem, ha már elmondja valaki, hogy még életében nem volt neki senkije, akkor már egyből elkell bélyegezni bénának, szerencsétlennek és tesze toszának, mert nem volt nőkkel, meg miért jobb az nektek? Jobban esne, ha azokat mondaná, hogy voltam ezzel azzal és kúrtam emmezzel meg amazzal? És még a másik általánosítás, hogy egy ilyen férfi biztos sz.r lenne az ágyban, mi az a megítélés, honnan tudjátok hogy ez így lenne, lehet hogy az az illető sokkal jobb, mint aki rutinosabb ebben, mert lehet aki rutinosabb az érzés nélkül csinálja. Néha ezeken a megítéléseken el kell gondolkozni, és a másik szemével kell nézni a dolgokat. Régi időkben egyáltalán nem volt az divatos, hogy tizenéves emberek már dugtak jobbra balra.
2012. szept. 10. 12:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem bélyegezném meg... kicsit furcsállanám, de valamilyen szinten még imponálna is ha tényleg egy értelmes, normális jó pasi :)
2012. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

"kobban esne, ha azokat mondaná, hogy voltam ezzel azzal és kúrtam emmezzel meg amazzal?"


Igen, ez így van, ez kell a nőknek.

2012. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát figyelj! Én pont úgy vagyok mint te. 20 vagyok. Egy jól szituált jómódú családból származom,biztos anyagi háttérrel rendelkezem,és jóvágású fickónak mondanak. Amolyan nagyvilági életet élek,sokfelé elkalandozok,mégsem volt még barátnőm. Az én esetemben a családom miatt,mert igen kiterjedt,és meg kell felelni bizonyos szabályoknak,mert kiközösítetté válhatsz. Ilyen pl. a házasság előtti szex. Én ezért egyenlőre keresem az igazit,de mindemellett nagyon jól érzem magam a bőrömben nő nélkül is. Aztán egyszer csak úgyis megtalálom. Addig meg leszarom a világot, egyszerűen nem beszélek róla,h volt e nőm vagy sem(ált. fel se merül az emberekben,h én szűz lennék)...Szóval neked is csak ezt tudom javasolni. Ne áruld el,h még nem volt,kinek mi köze hozzá? Ne szólj szám,nem fáj fejem!
2012. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 milyen ***** válasza:
Bár megértelek, hogy mit szeretnél elérni, de sajnos ki kell ábrándítsalak. Szerintem minimum 1 millió az egyhez az esély hogy ez összejön. Lehet, hogy az elején még működne, de később az egyik fél biztos "elszáll". Nem egy olyan férfit ismertem akit hasonló gondolatok vezéreltek, és a végén ők jártak rosszul. Bár a csaj is, de csak azután jött rá, hogy elvesztette a jódolgát!
2012. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én értelek. Most ez a system. Nekem sem jön be, de hát ez lett. Mondjuk én nem is veszek részt benne, mert szabadság van, nem kötelező semmit.
2012. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"...akkor már egyből elkell bélyegezni bénának, szerencsétlennek és tesze toszának, mert nem volt nőkkel, meg miért jobb az nektek? Jobban esne, ha azokat mondaná, hogy voltam ezzel azzal és kúrtam emmezzel meg amazzal?"


Nem MI, NŐK gondoljuk ezt az olyan férfiról/fiúról aki még nem volt nővel 20 évesen, hanem TI, FÉRFIAK gondoljátok ezt egymásról. Nagy különbség!


Én mint nő nem mondtam még ilyeneket és a jövőben sem illetek rossz jelzőkkel valakit, aki még szűz. 20 évesen nem vagy lekésve semmiről. És nagyon helytelenítem hogy tizenévesen szexelnek a fiatalok.


Szóval kérdésedre válaszolva, nem kell azt mondani egy nőnek hogy ezzel meg azzal közösültél. Mellesleg ne használd a dugás szót, mert nagyon alpári, közönséges.


Legyél te különb a többinél, legyél okos és figyelmes, kedves, rendes, jó gyerek, és meg fogod találni a hozzád illő lányt akivel kedvedre szerelmeskedhetsz.


Az a baj tudod, hogy ti férfiak rivalizáltok egymással, és az a menő srác, aki több csajt döngetett meg. De női szemmel ez nem nagy kunszt, nem fogsz a szex partnerek száma miatt elismerést kapni, max lenézést. A hozzáállásodon van mit még csiszolni és a nőkről is van mit tanulnod.

2012. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Egyébként, amit vázoltál az nem gáz. Csakis a kis fikák szemében gáz. Az én olvasatomban mindenki azt csinál, amit akar. A szextől az öngyilkosságig, nem avatkoznék bele egyikbe sem.
2012. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Sostársad írta: "nagyon jól érzem magam a bőrömben nő nélkül is"


Remek, nincs itt probléma, ha nektek jó ez az állapot. Igaz, én ezzel soha nem fogok tudni azonosulni, fogalmatok sincs mit hagytatok ki eddig az életetekből. Valamint a nők a tapasztalt férfiakat díjazzák, ez van.

2012. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az a nagy helyzet, hogy az ösztönök szintjén, ha a nő azt látja, hogy nem kellesz más nőknek, akkor érdektelennek fog találni, mert "biztosan oka van, hogy senkinek sem kell". Ugyanígy, ha egy pasinak van nője, vagy női, akkor ez máris izgalmasabb, mert izgatja a fantáziáját, hogy "mit tud ez a pasi". Természetesen egyéb biológiai dolgok is közrejátszanak, mint pl. anyagi helyzet, sikeresség, társadalmi státusz.


Ezt én is kipróbáltam a saját nő ismerőseimmel. Amikor azt mondtam nekik, hogy nincs nőm, és esetleg nyomultam is, finoman leráztak. Amikor viszont azt mondtam, hogy nagyon beindultak a dolgok, vannak nők, akkor piszkosul elkezdte izgatni a fantáziájukat, kérdezősködtek, célozgattak.

2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát ha engem egy nő emiatt fog elküldeni, mert az igazat elmondom, én viccen kívül egy jó nagy pofont fogok adni neki, hogy megtérüljön az esze.
2012. szept. 10. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!