Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Terhes lennek vagy...

SOS! Terhes lennek vagy daganatom van?

Figyelt kérdés

November 7-en jott meg az utolso menzeszem, majd december 7-en voltam altalanos rakszuresen. A doki nem mondott semmit,csak hogy van egy enyhe mehszajsebem, amit nem szukseges kezelni, magatol elmulik...

December 27-en es 29-en csinaltam ket terhessegi tesztet,mindketto pozitiv volt (emellett a hasam is kezd gombolyodni, vagy csak hiztam volna??)..

A dec.7-i rakszures eredmenyet ma kaptam meg, amin az allt,hogy "cyt rendben, de gyogyszeres kezelest igenyel"..


Tudna valaki segiteni, hogy mit jelenthet? Nagyon aggodom, mert hallottam,hogy daganatos eredetu kepzodmeny is okozhat pozitiv tesztet. Emelett a mellfeszules is jelen van..

A nogyogyszhoz ma este megyek, de addig is eleg ideges vagyok..


Tudja esetleg valaki, mirol lehet szo,esetleg hasonlo tapasztalat? Elore is koszonom..(23/L)


2013. jan. 3. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy.

Pozitív terhességi tesztet tud csinálni daganat, de az nem a méhszájból indul ki. Cytológia renben: nincs rosszindulatú elfajulás ezt jelenti. A gyógyszeres kezelés a méhszájseb miatt javasolt, biztos több gyulladásos sejt volt a mikroszkópos vizsgálat során. Ezt a nőgyógyász ugye szabad szemmel nem láthatja.

De az is lehet, hogy ennyi idő után már gyógyult az a seb, az immunrendszered megoldotta.

Gratulálok a babához !

2013. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Két pozitív tesztről,miért a daganat jut eszedbe elsőként,különösen ha a rákszűrés eredménye is rendben van?

Voltál együtt pasival,tehát van reális esély a babára?

2013. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugodj meg, tudom, hogy nehéz, én is voltam hasonló helyzetben, de nem éri meg idegeskedni! Ki fog derülni, hogy semmi bajod, hidd el!:) Azokból, amiket leírtál nem hiszem, hogy bármi komolyabb baj lenne, bár nem vagyok orvos. Én úgy tudom, hogy a nőgyógyászati rákszűrésen a ,,ph" jelzés mutatja, hogy mi van. Olyan nincs a leleten? Vagy azt ma tudod meg? Ne aggódj! A babónak amúgy örülnél?:)
2013. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! :)) Igen, örülök(nék) nagyon,de amig a doki nem mond semmit, addig nem merem beleélni magam :S

Az is eleg furcsa, hogy eleggé latszik a hasamon,hogy nagyobb lett, ami korai terhességnél szerintem nem szokványos..

Mindenesetre a szurest ujra meg kell csinaltatnom, remelem, nem lesz veszelyés a babára (már ha van).

2013. jan. 3. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, hát akkor drukkolok a babóért!:)

Majd írd meg ha gondolod, hogy mi volt!

2013. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mindenképpen megirom, mi volt hátha valaki hasonló cipőben jár..
2013. jan. 3. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem a két pozitiv tesztről mért daganat jut eszedbe egy teszt elöbb téved negativan mint pozivan. Ha kétszer pozitiv lett tuti terhes vagy. A gyógyszeres dolog lehet valami fertőzésre. A mellfeszülés is egyértelműen terhességi tünet.
2013. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, kiderült,hogy szerencsére nagyobb volt a füstje,mint a lángja :)

7 hetes es 5 napos a pici :) Hihetetlen érzés volt látni az ultrahangon. A doktornő szerint az eredmény nem veszélyezteti a babát. Mégegyszer köszi :)

2013. jan. 3. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajjjjj gratulálok!:)))
2013. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!