Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha két napig...

Mi történik, ha két napig semmit nem alszok? Elsőnap 6 órától, másnap estig.

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt leszel.
2010. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Semmi bajjod nem lesz,csak nagyon fáradt leszel.De akkor sem egészséges.

Osztkir lesz v mi??:D

2010. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 naptol semmi,de huzamosabb ideig ne csináld mert ahogy olvastam már többször is,az ember viz és élelm nélkül jobban el tud lenni,mint alvás nélkül,azaz nem szabad több napig nem aludni,mert abbol baj lehet.DE két nap nem vészes,szerintem ne egy ember volt már fent addig.

[link]

2010. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fent 3 napig, végig dolgoztam, határidős munka volt, és 12 üveg bombát ittam meg ez alatt a 3 nap alatt, és a 3-dik napon lila foltos lettem, meg elkezdtem csillagokat halucinálni a monitor fölé, meg úgy a szemem elé mindenhova, és kicsit beparáztam, aztán lefeküdtem aludni.
2010. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam úgy, hogy egymás után kétszer dolgoztam kb. napi 18 órát, és azért pár órát így is aludtam közte, de beteg lettem és utána 2 hétig táppénzem voltam.
2010. nov. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az alváshiánynak hasonló tünetei is vannak, mint az alkoholfogyasztásnak.

lassabb leszel és nem tudsz koncentrálni, gondolkozni, és nálam még fokozott kajaigény is be szokott játszani.

2010. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
2010. nov. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Hajnalban és reggel leszel főleg fáradt, aztán javul. Délután meg lassan egyenletesen fáradtabb leszel, este 1 perc alatt elalszol.
2010. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!