Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és most jött...

Icipicibabóca kérdése:

13 éves vagyok és most jött meg először, de nagyoon szarul vagyok. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyoon fáj a Gyomrom pedig semmizsíros vagy nehéz ételt nem ettem. hányingerem van kicsit fáj a fejem a kezem remeg és a lábamon mikor járok olyan mintha össze akarna esni:// mit tegyek?

2013. jan. 3. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs otthon valamilyen fájdalomcsillapító? Abból vegyél be egy szemet. Nekem a meleg is sokat segít. Régi módszer szerint: száraz serpenyőben sót kell melegíteni. Azt egy régi kispárnahuzatba tenni. A pocidra egy törölköző, rá a meleg só. Kellemesen ellazít.
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első nekem is nagyon fájt a többi már nem szerencsre. Azóta sosem kell gyógyszer, csak épp hogy érzem de azt sem mindig. Féltem is hogy hasfájós leszek mert Anyum is az volt de szerencsére én nem.
2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:))
2013. jan. 3. 23:48
 4/4 anonim válasza:

Sajnos ez természetes nekem mikor először megjött kórházba is kerültem vele olyan szarul lettem.

Ennek már kb 5-6 éve és minden egyes alkalommal nagyon fáj, NEKEM speciel nem hat a fájdalomcsillapító nem is szedek rá semmit, hanem végigszenvedem azt a pár napot van hogy az ágyból se tudok kimászni..

2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!