Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem egy pasival szilves...

KingaVivien kérdése:

Lefeküdtem egy pasival szilveszterkor, nem védekeztünk. Nem ment el bennem, és ma azt hiszem, hogy megjött a menzeszem, de olvastam, hogy a beágyazódáskor is előfordulhat vérzés és görcsök. Hogy tudom eldönteni hogy ez most tényleg a havi vérzésem-e?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszttel vagy orvossal.
2013. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máskor védekezés nélkül ne feküdj le senkivel addig, amíg nem akarsz kisbabát! :)
2013. jan. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most sehogyan. Kb 2 hét múlva tudsz tesztet csinálni.
2013. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Hát te bolond vagy. Eszedhez mérjük, hogy felelőtlen szex után itt tájékozódsz. Húzás orvoshoz, kiscsaj! És remélem, megvan a pali száma, hogy egy jó kis apaságival a bíróságra citáld!


Barom.

2013. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes vérzés mint máskor akkor mensi ha cska 1-2 napos pecsételő akkor nem. A beágyazódási vérzés sincs mindnekinél, sőt a legtöbb nőnél nincs is és az csak pecsételő. Na meg máskor legyen eszed védekezni, nem csak a terhesség miatt hanem az egyéb fertőzések miatt. Nagy az esélye egy jó kis HPV-nek vagy egyéb jó klis fertőzésnek.
2013. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!