Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után rögtön égő érzés...

Mubby23 kérdése:

Pisilés után rögtön égő érzés van, majd sexelés elején már rögtön annyira erőteljes égő érzés van páromnak és nekem is hogy nem lehet elviselni. ötletek hogy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
hólyaghurutot mondott az orvos de mivel már hónapok óta ég pisilés után, és csak ennyit mondanak hogy hólyaghurut, de szerintem ez már nem hólyaghurut, de akkor miért nem veszik észre a bajomat a nőgyógyászok?
2013. jan. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj teljes vizeletvizsgálatot. vagy volt már? nekem is ez a bajom hogy csip egy kicist mint mikor keveset iszol igy nagyon probálok inni és ha sokat pisilek nem is csip de nem mulik ettöl még... ugyhogy nekem is az lesz a következö lépés hogy teljes vizeletvizsgálat mert nekem is ezzel kezdték h valami baci és adtak rá antibiotikumot. jobb lett de nem mult el teljesen. az elviselhetetlen fájdalom nincs már, de az egyenletes kellemetlen csipés megmaradt.és tudom hogy nem felfázás.
2013. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pisimintát, vérvételt, csináltak debrecenbe a magánorvos, meg több tenyésztést, mindenem negatív, de hát sok magánorvosnál voltam, de mindegyik csak azt mondta h felfázás, de ha te is érzed h nem csak felfázás, akkor nem vagyok legalább egyedül. én ha megiszok 2 litert akkor is azt érzem h ég, ha 1 litert iszok mindig ég. egy kis ideig nem égett abszolút, de már most ezt elviselhetetlen.
2013. jan. 4. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nem tom:(((
2013. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez az h én sem tudom, csak azt nem értem mér nem bírnak rájönni...
2013. jan. 5. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!