Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel küszöbölhető ki a...

Mivel küszöbölhető ki a menstruáció előtti "idegbetegség"?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön,mostmár egyre hamarabb tiszta idegbeteg vagyok :( eleinte mikor ez kezdödött,mensi előtt 1-2 nappal volt ez...mostmár előtte 3-4 nappal elkezdődik és ezmiatt a fejem is hamarabb kezd el fájni :( Mit tegyek? Nyugtatót nem akarok szedni!!!!! Fiatal vagyok még és mellesleg van 2 gyönyörű gyerekem :)
2013. jan. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ket gyonyoru gyermek es ferjed legyen az, akik erdekeben uralkodsz magadon pl. Nyugtatoteakeverek, de valoban ezen neked lehet segiteni, hiszen mar megnevezed, hogy idegbetegseg, ami valojaban nem betegseg, ingerult vagy, ingerlekenyebb, ezt kell megtanulnod kezelni pl. Cickafarkfu-kamillatea fogyasztasa, de mar a ciklust megelozo napokban kezd el a fogyasztasat, 3-4 nappal mar ingerultebb vagy, akkor 5 nappal elotte kezded a teakat fogyasztani pl., mivel ez kesobb fog hatni, mint egy gyogyszer, viszont a hatasa tovabb tart.
2013. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt. Ez nem nyugtató, hanem természetes. Én még nem próbáltam, de állítólag jó.

2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a B-vitamin segit... Hát, nem tudom, én szedem rendszeresen, de sajnos napokkal előtte már én is olyan ingerült vagyok, hogy ölni tudnék. Ilyenkor szólok a páromnak, hogy ne haragudjon, ha ingerülten szólok hozzá, ha ideges vagyok, de nem tehetek róla, sajnos a hormonok...
2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Magne B6 Feminát is kipróbálhatod, nem ismerem, de kifejezetten erre van.
2013. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) kipróbálom a javaslatokat :)
2013. jan. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!