Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gyulladás, esetleg ciszta?

Lehet gyulladás, esetleg ciszta?

Figyelt kérdés
Pár hete zöldes-sárgás színű kellemetlen szagú folyásom van.Egyik nap kellemetlen szaggal járó pecsételő vérzésem volt.A hasam tegnap előtt nagyon fájt,azt hittem meg fog jönni.(Nem jött meg,már 4napja késik)A hasfájdalom olyan volt,mintha belülről tűkkel szurkáltak volna és kisugárzott a belső combomba is.Ma reggel olyan fájdalomra keltem,mintha "kitépték" volna a méhemet.(Nagyon félek,orvosnál még nem voltam ezügyben,de első adandó alkalommal rohanok)
2013. jan. 5. 11:13
 1/4 A kérdező kommentje:
nem tudom fontos-e,de 18/L és eddig majdnem napra pontosan megjött
2013. jan. 5. 11:14
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem fertőzés. de az orvos majd megmondja. de tényleg menj el minél előbb ahogy azt írtad is!
2013. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első adandó alkalom??? Ha pár hete tart a folyás, akkor már régen el kellett volna menned orvoshoz. Lehet, hogy elkaptál valamilyen jó kis fertőzést, ami most feljebb terjedt a méhed felé! Ha tudsz, akkor már holnap menj el orvoshoz!
2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jártál még nőgyógyásznál?

Mennyi idős vagy?

2013. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!