Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, egy csomót találtam...

Segítség, egy csomót találtam a bal mellemben, nagyon fáj. Mitől lehet ez? Csak gyulladás, ciszta vagy ne adj isten daganat?

Figyelt kérdés

valakinek volt már ilyen?Mi volt az oka?Mitől lehet ez nekem?Nagyon fáj.

26+5 hetes terhes vagyok.nagyon félek,hogy baj van.orvoshoz csak hétfőn tudok menni.kérlek írjatok.


2010. febr. 26. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hétfőig nem fogsz meghalni, ne aggódj. ha terhes vagy, nem valószínű h daganat inkább vmilyen megduzzadt mirigy lehet. de hétfőn feltétlenül menj orvoshoz, mert én nemtudom így látatlanban h mi az ott.
2010. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is van egy csomó a mellemben, azzal riogattak, hogy ki kell szedni, de aztán elmentem egy magán rendelésre nőgyógyászhoz, és azt mondta a doki, hogy ne aggódjak, ha anyumnál is előfordult, akkor meg végképp ne, mert ez ilyen genetikai, örökletes dolog, olyan mint pl az anyajegy csak a melleben.Azt mondta 3 havonta nézzem meg magamnak, ha nem nő, akkor minden ok.Meg azt mondta az sem túl jó ha fáj, de húgomnak is van ilyen, neki egy ideig nagyon fájt, azt mondta a dokija ne igyon annyi teát, mert az megduzzasztja, ha visszaapad, akkor nem fog fájni.Szóval szerintem nem aggódj, simán lehet hogy egy teljesen ártalmatlan kis semmiség, ami eddig is volt, csak nem érezted, csak most mivel megduzzadnak a melledben a dolgok, kicsit nyomják, vagy ilyesmi.De azért persze mondd el a dokidnak.De nyugodj meg, és többektől hallottam, hogy van sok nő mellében ilyen csomó,és leélik az életüket úgy hogy nem történik semmi baj!Anyumnak pl az utolsó tesóm születése után találtak ilyet, de azóta sincs baja, pedig már 11 éves az öcsém.Volt azóta vizsgálaton és összementek a csomók.Szóval ne izgulj:)

boldog babavárást:)

2010. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

attol nem félek,hogy meghalnék,de nagyon fáj-inkább ez az ijjesztő számomra,hogy miért fáj ennyire.petefészek cisztám már volt,de az ugye teljesen más dolog,viszont az is rettenetesen fájt,mire tudott fogadni egy orvos,már nem bírtam felemelni a fél éves fiamat!

remélem,hogy csak egy egyszerűbb gyulladás.egyébként amig doki nem látja nem is vehetek be semmilyen fájdalom csillapítót?Ha mégis akkor milyet?

köszi az eddigi válaszaitokat.

2010. febr. 26. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
húú én azt nem tudom, hogy milyen fájdalomcsillapítót szedhetsz, de mondjuk ha bemész egy gyógyszertárba, megkérdezed, hogy terhesen milyen fájdalomcsillapítót szedhetsz, el fogják mondani neked. :) Egyébként ilyeneket előre szoktak mondani a dokik, legközelebb kérdezz rá, hogy miket szedhetsz :)
2010. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cisztám a mellemben, voltam aspirációs cytológián és kiderült, hogy jóindulatú. Aztán terhes lettem és elmúlt. Nekem is fájt, de én sosem szedtem rá fájdalomcsillapítót. Főleg, ha terhes vagy, akkor ne szedj rá semmit!
2010. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!