Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja vesztettem el a...

4 napja vesztettem el a szüzességemet és semmi nincs rendben a szervezetemmel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
tehát sajnos védekezés nélkül történt az eset, légyszi ne horgyatok le,16 vagyok, ígyis kellően szégyellem magam... a lényeg, hogy azóta is vérzek picikét(hüvelyből), és sűrűbben kell pisilnem, ami egy kicsit csíp is.. ma mértem a lázam és 38 fok volt.. valami fertőzésem lehet, vagy mi????a ciklusom 8.napján történt, 17-18.napon szoktam ovulálni, úgyhogy a terhesség nem valószínű, de persze elképzelhető.. csak a tünetek engem nem arra emlékeztetnek..ja és a fejem is fájdogál. félek és nagyon hálás lennék néhány segítőkész és jóindlatú válaszért!!!
2013. jan. 5. 15:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kérlek azonnal menj orvoshoz,sajnos ez valami fertőzés lesz.Ne haragudj de mennyire ismered a fiút?Nem volt nagyon durva?csak a vérzés miatt kérdezem ?
2013. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tünetek felfázáskor voltak, ám itt valószínű valami fertőzés, AZONNAL MENJ ORVOSHOZ!
2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A nászutas cystitis gyakori oka, hogy szex közben az E. coli, ami normális körülmények között a bélben él,vagy más baktérium „bemasszírozódik” a húgycsőbe. Az eredmény: állandó vizelési inger, fátyolos, esetleg véres vizelet, fájdalom, azaz húgyhólyaghurut.


Háziorvosodhoz menj el, a panaszaidat mond el,azt nem kell elmondanod, hogy volt szex is :), de erre kell olyan antibiotikum, ami feltisztítja a vizeletet.

2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

[link]

nézd itt irnak erről lehet hogy 2 dolog nem teljesen függ össze de a csípős érzés sajnos fertőzés jele,van orvosod?

2013. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ha 4 napja szexeltél, akkor semmiképpen nem észlelhetsz terhes tüneteket magadon. Mivel a megtermékenyített petesejt 5-8 napig vándorol, míg a méhbe ér, s ott beágyazódik. Az járhat kissebb vérzéssel, mivel "befúrja" magát a méhfalba. S tünetek csak a beágyazódá sután jelentkezhetnek. Egy 72 órás tablettát nem ártott volna bevenned. Nem vagy még benne a 72 órába? Mert akkor söprés ügyeletre, s irass ki gyógyszert. Valsz még így sem késő. Egy abortusz ezerszer fájdalmasbb leginkább lelkileg, s ha mégis teherbe estél, akkor bizony a szüleid engedélye is kell majd az abortuszhoz. Szerintem, most öltözz , menj el az ügyeletre, s mondd el mi a helyzet, s kérj gyógyszert!!!!!!!!!


A sűrűbb és csípősebb vizelés, bizony utalhat egyfajt a fertőzésre, antibiotikummal kezelik. Elég ha háziorvoshoz mész majd, nem is kell elmondanos neki, hogy szexeltél, csak a tüneteket mondd el. Kapsz egy levél gyógyszert, s attól el fog múlni.


De most vedd a cipőd, s menj el az ügyeletre gyógyszeért!! Ne mondd,hogy 4 napja, mondd, hogy tegnap történt az eset. Nehogy ne írják ki az esemény utánit!


34/N

2013. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jól ismerem, nagyon jó barátok vagyunk, de sajnos ez lett belőle..(ittunk egy kicsit így újévkor és én nem nagyon bírom az alkoholt). a kapcsolatunkat nem befolyásolta, most is majd minden nap találkozunk... köszönöm a választ, valószínűleg nőgyógyász lesz a vége. De ha valakinek hasonló tapasztalaa volt, vagy ért hozzá, annak is nagyon örülnék ha válszolna! nagyon nagyon köszönöm!
2013. jan. 5. 15:23
 7/26 anonim ***** válasza:

Ja mert én pont a ciklusom 7. napján voltam együtt a párommal, s 10 hetes terhes vagyok... /de mi akartuk... /


34/N

2013. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a két dolognak köze van egymáshoz, lehet, hogy "simán" felfáztál (pl. mert sokat voltál az utcán szilveszterkor, vagy ilyesmi), de sajnos lehet fertőzés is.


A terhességet még nem éreznéd, én mindenképp azt tanácsolom, hogy vegyél be 72 órás tablettát még akkor is, ha már kicsúsztál az időből.


És orvos, mindenképp.

2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lázas vagy , vérzel és még valami fertőzésed is lehet, hát ezt el kell mondani sajna egy felnőttnek, meg az orvos előtt se jó eltitkolni a felét, csak akkor tud segíteni, ha nem vezetik meg.

Ki tudna elvinni nőgyógyászhoz?

2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hú mire válaszoltam, máris még 3 válsz.. nagyon köszönöm a segítséget, amit belinkelt egyikőtök az én is olvastam:) egyedül is mehetek orvoshoz? mert a szüleim sem lennének büszkék rám(bár ez most nyilvány másodrendű)mert pont nem jellemző rám az ilyen viselkedés:( valamelyikőtök már járt ugyanígy? a felfázás is megfordult a fejemben, igen, csak hogy pont post, ugye..
2013. jan. 5. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!