Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja vesztettem el a...

4 napja vesztettem el a szüzességemet és semmi nincs rendben a szervezetemmel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
tehát sajnos védekezés nélkül történt az eset, légyszi ne horgyatok le,16 vagyok, ígyis kellően szégyellem magam... a lényeg, hogy azóta is vérzek picikét(hüvelyből), és sűrűbben kell pisilnem, ami egy kicsit csíp is.. ma mértem a lázam és 38 fok volt.. valami fertőzésem lehet, vagy mi????a ciklusom 8.napján történt, 17-18.napon szoktam ovulálni, úgyhogy a terhesség nem valószínű, de persze elképzelhető.. csak a tünetek engem nem arra emlékeztetnek..ja és a fejem is fájdogál. félek és nagyon hálás lennék néhány segítőkész és jóindlatú válaszért!!!
2013. jan. 5. 15:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A 72 órásnak sajna már nincs értelme,de az ügyeletnek van,ha cikinek érzed hogy nem védekeztetek mond hogy lejött a gumi vagy ilyesmi és nem vettétek észre..sajnos nem adnak ki a patikában gyógyszert recept nélkül

Azért kérdeztem hogy jóban vagytok e mert elkísérhetn eörvoshoz és megkérdezehtnéd hogy vele minden rendben van e?

2013. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

engem csak a láz aggaszt minél hamarabb doki,igen mehetsz egyedül is

Budapesti vagy?

2013. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvesztése utáni vérzés mindenkinél máshogy történik, van aki egyáltalán nem vérzik, van aki több napig is pecsétel. (Én is az utóbbiak táborát erősítettem)

Biztos, hogy a jelek nem terhességre utalnak (persze ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy az, de ezek a tünetek nem azt jelentik, majd a következő havinál kiderül) Óvszer használata nem csak a terhesség elkerülése miatt ajánlott, hanem a fertőzések elkerülése miatt is. A nem megfelelő higiénia, vagy esetleg, ha a partner gyakrabban váltogatja a partnereit, akkor a csípős érzést okozhatja fertőzés. Viszont én inkább arra gyanakszom, hogy felfáztál. Felfázásnál ugyanis jelentkezhet sűrűbb vizelési inger és csípős érzés is, a lázat is megmagyarázná.

Amit javasolni tudok, hogy ha hétfőig nem javul a helyzet, akkor mindenképpen fordulj orvoshoz. Előbb a házi orvosodhoz, aki majd megmondja, hogy hova és hogyan tovább.

Egyébként érzel valamilyen alhasi fájdalmat? Milyen állagú, színű a vérzés? (piros vagy enyhén barnás?)

2013. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Van értelme a 72 órásnak, hiszen mindekinek más a szervezet. Az a gyógyszer meg igen erős. Menj irasd fel , inkább potyára vedd be!!!


Nem kell elmondanod, hogy szexeltél, ilyen fertőzést nyilvános wc-n is el lehet kapni!


34/N

2013. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne valaki melléd, akár a barátod is, vagy anyuja, nővére. A gyógyszerre van pénzed?
2013. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

ilyen fertőzést nem lehet wcn kapni,és nem kell hazudni a dokinak

A tabi 6000ft körül van

2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyszer sikerült összeszednem ilyesmi sz*rt, én csak elmondtam a tüneteket. S köszönöm a háziorvosom anélkül is tudta milyen gyógyszert adjon, hogy tarktáltam voln a szexuális szokásaimmal..


34/N

2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ, hihetetlen, hogy ilyen jóindulatúak vagytok, nem is tudom emondani mennyire hálás vagyok! igazából a 15:34 es válszolóval hasonlít legjobban a gondolkodásunk, énis ezt pörgttem le magamban! a felfázást is tudnám magyarázni(szilveszter óta 3szor futottam kint mínusz fokokban latex nadrágban . Csak ugye ha pont egybeesik ezzel a balesettel, akkor az ember nem egyből a felfázásra gyanakszik..:( szerintem az lesz, hogy megvárom a hétfőt, és ha semmi javulás, akkor egyedül elmegyek a nőgyógyászhoz, és ha akármilyen komoly bajra van kilátás, akkor szólok a barátomnak, utánna meg sajnos ugye anyának:(
2013. jan. 5. 15:40
 19/26 A kérdező kommentje:
15:40es válaszoló, és meg tudnád nevezni, mi volt pontosan a gond? köszönöm a válaszod!(:
2013. jan. 5. 15:41
 20/26 anonim ***** válasza:

:) Tó parton jött ránk a szexelhetnék, két légkörrel a fejünkben.S hát nem voltunk túl higénikusak.. Ilyen ad-hoc szexnél, egyáltalán nem szabad a kezet használni, még csak anniyra sem, hogy beirányítsa bámrelyik fél a péniszt.... :) Szal valószínű, mindössze a kézmosás hiánya okozta. De igen kellemtlen volt... :O :) (de izgalmas... ;) de tanultam belőle! )


34/N

2013. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!