Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor a tampont felteszem,...

Amikor a tampont felteszem, és egy idő után kihúzom, akkor eléggé fáj. Ez azt is jelenti, hogy ha fiúval vagyok, akkor is fájni fog?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.
2009. aug. 27. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

amikor tampont teszel fel magadnak, és kihúzod be vagy izgulva, és nedves vagy? =)

nem hinném.

2009. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok az.Az nem is fáj,amikor beteszem,csak amikor egy idő után kihúzom :S
2009. aug. 27. 09:08
 3/6 anonim válasza:

Nekem is van amikor szörnyen fáj, én is szűz vagyok.

Lehet, hogy azért fáj mert, amikor vesszünk ki akk vastagabb(mivel megszívta magát) és akkor jobban feszíti a szűzhártyát.

Lehet hülyeséget mondtam, nem tudom mert nemvok nőgyógyász..xD

Amúgy tedd fel az egyik lábad valahova, nekem úgy nem szokott fájni. Vagy nyomhatsz is.

2009. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tampon nem egyenlő egy fiú szerszámával. A tampon nem kellemes élmény, visszafelé húzva, ha nem annyira szívta meg magát mindenkinek fáj, meg nem is úgy van kialakítva, hogy kellemes élményt nyújtson. De ha majd fiúval leszel az teljesen más lesz. Nekik eleve húsból van a dolguk, sima, nem úgy mint a tampon. Plusz Te is nedves leszel, hogy csússzon a dolog stb.. Tehát ne hasonlítsd a tampont a péniszhez. Teljesen más élmény a kettő.
2009. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, ha fáj, akkor mi a francnak tamponoztok???
2009. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert a betét nem kellemes,a tampon meg csak a kivételkor fáj.
2009. aug. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!