Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtelenítés intim területen?...

Szőrtelenítés intim területen? Mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hiszem itt az ideje, hogy rendszeresen szőrtelenítsem magam ott lent is, hiszen összejöttem egy sráccal. Eddig rövidre vágtam, néha leborotváltam, de a barátom kérésétől függetlenül szeretném, ha csupasz lenne.

A borotvától sajnos nagyon kiütéses leszek, a gyanta azért ott eléggé fájhatna, a szőrtelenítő krémet pedig még nem próbáltam.

(egyébként a bikinivonal-as szőrtelenítő krémmel megcsinálhatnám ott teljesen?)

Ti hogyan oldjátok meg? Előre is köszi a választ! :)


2013. jan. 5. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én borotvával,figyelj rá hogy ne legyen száraz a bőröd és borotváláskor mindig feszítsd a bőrt hogy teljesen szabad legyen a rész,egy ideig nekem is kiütéses lett de ahogy hozzászokott a bőröm elmúltak
2013. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért gondold meg...orvosok szerint sem egészséges.
2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus legyantázza.
2013. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak! A szőr védi a puncidat, mert nem engedi rátapadni a bugyit és így egy kicsit tud szellőzni. :)
2013. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!