Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha intim területen leborotválo...

Ha intim területen leborotválom nem fog viszketni utána?

Figyelt kérdés
Még sosem borotváltam le teljesen, de így már nem érzem jól magam, viszont attól félek, hogy viszketni fog. Amikor bikinivonalat borotváltam viszketett, ezért azt inkább epiláltam, de teljesen epilátorral...eléggé kizárt :S Ti hogy szoktátok? Teljesen elöl-hátul-középen, mindenhol? Nagyon nem tudom hogy fogjak hozzá, segítsetek légyszi! Az értelmes, használható tanácsokat nagyon megköszönöm.
2011. nov. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Ahogy nő a szőr, szúr. És persze viszket is.

Ott van az is negatívumként, hogy kipattoghat.

Borotváld le egy jobb fajta borotvával, minél több pengéssel. Akkor nem kezdi ki annyira a bőröd, és kend is be valamilyen ápoló krémmel. Pl körömvirág, vagy babapopó krémmel. Az is jó. Kend be a borotválandó területet tusfürdővel vagy borotvahabbal, aztán állj neki. :)

2011. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszketni fog a borotva után és ki is pattog mivel érzékeny a bőr.Én agyantázást ajánlom,fertőtlenítéssel.
2011. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a babaápoló borotválás után nem vált be kimondottan. :S Hasonló módon irritált marad a használata ellenére is.

A gyanta viszont bejön. Piszkosul fáj, ám nem készül ki a bőrőm tőle, csak időlegesen kap sokkot. :p Meg az nem is viszket. :D Bár középen talán nem is kimondottan használható.. :S

2011. dec. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!