Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legkisebb melltartómé...

Melyik a legkisebb melltartóméret? Mármint amit 12-13 éves lányok hordanak.

Figyelt kérdés

Nekem csak 2 topom van de a múltkor láttam a takkoban rendes melltartót ami szerintem jó lenne rám csak nem mertem anyunak szólni mert tök ciki:D

Melyik a leges legkisebb melltartóméret?:)


2013. jan. 5. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
az A a legkisebb,ha még ez sem jó akkor marad a sportmelltartó
2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! Nyugodtan mondjad anyukádnak, vagy akár menj el egyedül, és vedd meg. Tudom, hogy ennyi idősen mindent cikinek érez az ember :), de legalább azt hidd el, hogy aki elmúlt már mondjuk 14 éves, annak ez egyáltalán nem ciki, tehát se az eladó előtt, se anyukád előtt, vagy a többi vásárló előtt... nem kell szégyenkeznek. :)


Én nem annyira értek a méretekhez, de talán a 70/A a legkisebb női melltartóméret? :s Javítson ki valaki, ha tévedek.

Viszont kistiniknek van gyerekmelltartó, pl. a C&A gyerekosztályán láttam már többször is.

2013. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a legkisebb azt hiszem,hogy a 65A-s.

Nem ciki:D Nyugodtan szólj legközelebb és ha fölpróbálod akkor majd kiderül,hogy pontosan melyik a jó:)

2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki!
2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi:) Majd ha latok valahol akkor osszeszedem a batorsagom:D
2013. jan. 5. 15:35
 6/6 anonim válasza:

én 12,5 vagyok,70/a-t hordok,de már kicsi:s

én szerintem meg az ciki,ha egy 12-13 év körüli lány egyedül nézegeti a melltartókat!ugyhogy anyával szoktam menni,mintha neki kéne venni:D

2013. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!