Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legkisebb melltartómé...

Melyik a legkisebb melltartóméret? 14 évesen szerintetek hordjak melltartót?

Figyelt kérdés

14 évesen nincs valami nagy mellem, de a blúzok alatt már kétfelé kidudorodik, és már zavar. Hordok ilyen sport topot, de azalatt is kilátszik a mellbimbóm. A városban végigjártam az üzleteket, de nem kaptam sehol, mindenhol óriási méretűek voltak.

Az osztályból már minden lánynak van, de én még azért sem akartam csak azért mert mindenki másnak van, eddig nem igazán éreztem szükségét, de mostmár nagyon is.


2012. szept. 3. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Előbb mellet kell hordani utánna melltartót. A Te korodban teljesen felesleges, kényelmetlen gönc. De szerintem, ha nem szükséges, a későbbiekben sem ajánlom.

Vannak akiknek kimondottan a kismellű nők jönnek be. Engem se zavar. Volt már teljesen melletlen huszonéves barátnőm is. Melltartó nélkül.

2012. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

[link]

:D

2012. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Blúzok alá vehetsz egy feszes topot, ha úgy jobb.
2012. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondom, top alatt is látszik. Kicsi a mellem, de azért már van akkora szerintem, hogy hordhassak melltartót.

Semmiképp sem akarok olyan óriási push-upokat, csak egy kis szolid melltartót, ami alatt nem látszik ki a mellem.

2012. szept. 3. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
65 AA a legkisebb, de csak fehérnemű szaküzletekben lehet kapni. Az intimissimi 65 A-ja tutira elég kicsi, elég drága, de outlet is van ha jó helyen laksz. Tescot olvastam még, hogy ott gyerekméretűek is vannak, én az itteniben még nem láttam. (Egyébként 70A-s melltartót találhatsz kínaiban is, kb egy ezres. Ha kicsit eláll, kiszedheted belőle a merevítőt, ami kicsi mellnél totál szükségtelen és úgy lehet, hogy jobban fog illeszkedni és kényelmesebb is lesz. Én a drága melltartóimnál is ezt csinálom, de azért erre nem bíztatok senkit :D)
2012. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs iskola????
2012. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Vannak tipikusan erre ezek a feszes toppok. Csak kb 15 centi széles kis topp, mint egy sportmelltartó. Vagy már láttam háromszög fazonút is, mint egy fürdőruha felső.
2012. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én 12 évesen hordtam először melltartót.

Kicsinek kicsi volt a mellem, de valaminek meg kellett tartania.

14/L

2012. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
H&M, New Yorker, C&A, Takko. Egyébkétn nekem sincs nagy mellem, de én is 13 éves koromtól hordok melltartót, mert zavar, ha átüt a blúzomon.
2012. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Teljesen egycipőben járunk! Én is 14 vagyok, a mellem szintén kicsi, pólókban szinte ronda az egész, anélkül meg nem járhatok ki :p Szóval én undorodom magamtól, amikor tükörbe nézek. Egyszer édesanyámmal vettünk nekem egy melltartót, mert egy fehér ing alá kellett felvegyem. Az elárusítótól a legkisebbet kértük, ez 32/70-es (nem vagyok tisztában ezekkel az A-kkal, meg B-kel stb..). Csak egyszer hordtam, mert anyum szerint még korai. Szerintem meg kéne, de ő nem engedi. Nekem az a gondom, hogy még cikiztek is amiatt, hogy kicsi a mellem, és azért melltartóval csak nagyobbnak látszik. Ráadásul szerintem semmi bajom sem lesz attól, ha el kezdem hordani. Mivel anyum megtiltotta, arra gondoltam, hogy titokban hordjam, de hát az is lehetetlen, hisz hogyis titkolhatnám el a saját anyám elől, hogy melltertót hordok. Szóval nem hinném hogy segíthettem, de legalább tudd, hogy nem vagy egyedül :p
2012. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!