Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (menstruáció)

Figyelt kérdés

Mikor megvan egyáltalán nem fáj. Előtte sem.

így sosem tudom mikor is jön meg, mert a hasam "nem jelez"..



2013. jan. 6. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Jó neked, nekem mostanába már fáj.

Nem baj, a szerencsések közé tartozol. Egyébként úgy csináld, hogy figyeld meg hogy általában mikor jön meg.

Én 32 napos vagyok kb.

Aztán legyen nálad egy betét mindig abba az időbe amikor meg jön. Ha én már 30.napon vagyok, beteszek bugyiba is egy betétet, mert nem lenne valami jó ha suliba tiszta vér lennék.

2013. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Ezért tartom nagy marhaságnak, hogy a már menstruáló lányok azzal ijesztgetik a kisebbeket, hogy a menstruáció milyen szörnyű dolog. Oké, van akit nagyon megvisel, de nem mindenkit!!! Elkerülni úgysem lehet, akkor meg tök felesleges előre idegeskedni miatta! De örülj neki, hogy nem fáj a hasad, és remélem mindig ilyen könnyen fogod viselni a menstruációt! :)
2013. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyiból érzem, hogy meg fog jönni, hogy egy kicsit feszül a mellem ennyi. Semmi görcs, semmi szenvedés, napokig tartó hasfájdalom...csak azért hiszik, hogy ez ennyire fáj mert akiknek fáj azok nagyon tudnak óbégatni( és persze természetesen azt hiszik, hogy ez a többség...) akiknek meg nem fáj azok meg nem terjesztik.

Szóval ne aggódj, jól van ez így.

Tudod mint a hírek, a jó hír nem hír, ezért hiszik azt, hogy a világban csak rossz történik ;)

2013. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, örülj neki. Már az is baj, ha nincs baj? :)
2013. jan. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

örülj neki!legutóbb suliban jött meg a második órán,a hatodikban meg már feküdtem a padon,szenvedtem,majdnem bealudtam,mert nem tudtam mit csinálni,nem tudtam hogy milyen olvasmányt veszünk,mert fájdalmamban a falat kapartam volna :( előtte meg nem is fájt. másnap is nagyon fájt,a barátnőmnek pár óra múlva jött meg,ő meg még lobogtatta a kezében lévő algoflex-m-et hogy fáj a hasa,persze ezt a fiúk előtt is.akinek meg még egyáltalán nem jött meg,az ölt volna a szemével ._.

14L

2013. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:))
2013. jan. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!